działka budowlana na sprzedaż Toruń, 4706 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Blue Home Nieruchomości

Toruń

1 882 400

400 /m2

Koncept inwestycyjny w strategicznej lokalizacji
Koncept inwestycyjny w strategicznej lokalizacji

Główne cechy działki

Cena

1 882 400 zł

Powierzchnia

4 706 m2

Cena za m2

400 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 4 706 m2

Koncept inwestycyjny w strategicznej lokalizacji

DZIAŁKA INWESTYCYJNA 4706 m² | TORUŃ - UL. POLNA

Gotowy koncept inwestycyjny w strategicznej lokalizacji.

Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki komercyjnej o powierzchni 4706 m² , położonej przy ul. Polnej - w jednej z najważniejszych stref biznesowych Torunia.

Kluczowe atuty nieruchomości

- Wydane Warunki Zabudowy: Nieruchomość posiada aktualną decyzję o WZ, co gwarantuje konkretny kierunek inwestycji.

- Projekt w cenie: Właściciel przygotował projekt inwestycyjny (widoczny na wizualizacjach), co pozwala na znaczne skrócenie formalności i szybki start budowy.

- Strategiczna logistyka: Położenie kilkaset metrów od trasy krajowej 91 (kierunek Gdańsk/Grudziądz), bliskość trasy średnicowej oraz świetny dojazd do autostrady A1.

- Pełne przygotowanie: Nieruchomość jest gotowa do natychmiastowego rozpoczęcia procesów realizacyjnych.

Szczegóły Warunków Zabudowy (WZ)

- Rodzaj inwestycji: Zabudowa usługowa (magazynowo-biurowa).

- Powierzchnia zabudowy: Maksymalnie 35% powierzchni terenu.

- Powierzchnia biologicznie czynna: Minimum 20%.

- Szerokość elewacji frontowej: Do 30 m.

- Wysokość zabudowy: Do 7,5 m (zarówno elewacja, jak i kalenica).

- Geometria dachu: Nachylenie połaci do 25%.

- Komunikacja: Obsługa od ul. Batorego (poprzez drogę dojazdową) i/lub bezpośrednio od ul. Polnej (po uzgodnieniu z zarządcą).

Informacje techniczne

- Media: Wszystkie media dostępne w drodze przy działce.