działka budowlana na sprzedaż Warszawa Ursus, 3192 m2 Trapez

Oferta sprzedaży od Niezależny Doradca

Warszawa, Ursus, Czechowice

4 900 000

1 535 /m2

Ursus działka pod wielorodzinne, ok. 1500m2 pum
Ursus działka pod wielorodzinne, ok. 1500m2 pum

Główne cechy działki

Cena

4 900 000 zł

Powierzchnia

3 192 m2

Cena za m2

1 535 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 3 192 m2

Ursus działka pod wielorodzinne, ok. 1500m2 pum

OKAZJA INWESTYCYJNA!
Działka z potencjałem 1550 m² PUM – Warszawa, Ursus!

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy.
To idealna propozycja dla inwestora planującego budowę kameralnego osiedla domów jednorodzinnych lub nowoczesnej zabudowy dwulokalowej.

Lokalizacja: Serce zielonego Ursusa. Działka łączy w sobie spokój niskiej zabudowy z doskonałym skomunikowaniem z centrum miasta

Komunikacja: Szybki dojazd do trasy S2, S8 oraz Al. Jerozolimskich. Przystanek ZTM oraz stacja PKP/SKM w zasięgu krótkiego spaceru.

Infrastruktura: W najbliższej okolicy nowoczesne szkoły, przedszkola, punkty handlowo-usługowe oraz tereny rekreacyjne (Park Czechowicki, Ekopark).

Nieruchomość posiada przygotowaną koncepcję architektoniczną, która optymalizuje wykorzystanie terenu przy zachowaniu wysokiego standardu przyszłych lokali.

  • Przeznaczenie: Zabudowa jednorodzinna niska (segmenty lub budynki dwulokalowe).
  • Szacowany PUM: ok. 1550 m².
  • Media: Wszystkie media miejskie (prąd, woda, gaz, kanalizacja) dostępne w drodze przy działce.
  • Ukształtowanie terenu: Działka płaska, o regularnym kształcie, przygotowana do prac projektowych/budowlanych.

Brak aktualnego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego - po sąsiedzku osiedle ORSO.
Działka o niemalże regularnym kształcie, płaska.
Media z dwóch stron w drogach dojazdowych.