działka inna na sprzedaż Międzybrodzie Bialskie, 1305 m2

Oferta sprzedaży od Biuro Nieruchomości Majdom

żywiecki, Międzybrodzie Bialskie

235 000

180 /m2

Zaciszna działka blisko lasu
Zaciszna działka blisko lasu

Główne cechy działki

Cena

235 000 zł

Powierzchnia

1 305 m2

Cena za m2

180 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 305 m2

Zaciszna działka blisko lasu

Piękna działka budowlana o powierzchni 13 arów położona jest w unikatowym miejscu w Międzybrodziu Bialskim w rejonie Nowego Świata.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Czernichów działka położona jest w terenie przeznaczonym na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej - MM.

Działka jest w trakcie wydzielania z większego areału. Ma kształt zgrabnego prostokąta.

Prąd i gaz są dostępne.

Dobry dojazd publiczną drogą asfaltową. Na działkę został wykonany już zjazd.

Zostały wykonane prace ziemne.

Wspaniały mikroklimat.

Świetne sąsiedztwo.

Lokalizacja niezwykle zaciszna niedaleko lasu i górskich szlaków na przykład na Magurkę czy Hrobaczą Łąkę.

Dostępne są jeszcze działki o wymiarach :

854mkw,

1775mkw,

821mkw,

1147mkw,

1498mkw,

1143mkw,

1355mkw,

1267mkw.

Działki można kupić pojedynczo lub dokupić sąsiednie działki.

Przez działki przechodzi linia średniego napięcia, jednakże podział został zrobiony w sposób, aby umożliwić zabudowę każdej działki.

Serdecznie Polecam!

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Działka

Lokalizacja działki w Międzybrodziu Bialskim