działka inna na sprzedaż Gdańsk Matarnia, 1033 m2

Oferta sprzedaży od Partnerzy Nieruchomości

Gdańsk, Matarnia

850 000

822 /m2

Działka budowlana gdańsk klukowo- spokojna okolica
Działka budowlana gdańsk klukowo- spokojna okolica

Główne cechy działki

Cena

850 000 zł

Powierzchnia

1 033 m2

Cena za m2

822 zł

Dostępne od

2026-04-14

Opis nieruchomości o powierzchni 1 033 m2

Działka budowlana gdańsk klukowo- spokojna okolica

DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek nr 266/21, oraz 234/65 o łącznej  powierzchni 1033 m² (ok 43 m x 25 m). W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Działka jest płaska w kształcie prostokątnym. 

Link do działki (Google Maps):
;sa=D&source=calendar&usd=2&usg=AOvVaw0n0cTUKNlm5OscvIMkJ3GV

MEDIA:
Przy drodze dostępne są:
- woda i gaz
- energia elektryczna, skrzynka na działce
- w bliskiej odległości ok. 30 m sieć kanalizacyjna

OKOLICA: Ulica Internetowa to spokojna, boczna ulica w Gdańsku Klukowie, która łączy się z większymi arteriami komunikacyjnymi, umożliwiając szybki dojazd do centrum Gdańska oraz innych dzielnic miasta. Bliskość Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz obwodnicy Trójmiasta dodatkowo podnosi wartość tej lokalizacji.

ZAPRASZAMY PO WIĘCEJ INFORMACJI!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Działka