działka inwestycyjna na sprzedaż Częstochowa, 3076 m2 Prostokat

Oferta sprzedaży od Megaron Nieruchomości

Częstochowa

1 200 000

390 /m2

Duża działka inwestycyjna
Duża działka inwestycyjna

Główne cechy działki

Cena

1 200 000 zł

Powierzchnia

3 076 m2

Cena za m2

390 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 3 076 m2

Duża działka inwestycyjna

Okazja Inwestycyjna: Kompleks Usługowo-Przemysłowy, Częstochowa (Tysiąclecie)

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale operacyjnym, zlokalizowaną w sercu prężnie rozwijającej się strefy przemysłowo-usługowej w dzielnicy Tysiąclecie . To idealne miejsce na hurtownię, bazę logistyczną, skład budowlany lub siedzibę firmy z zapleczem magazynowym.

Kluczowe parametry gruntu

Powierzchnia łączna: 3076 mkw (składa się z 4 działek ewidencyjnych).

Logistyka: Dwa niezależne wjazdy. Jeden z głównej ulicy (wysokie natężenie ruchu, doskonała ekspozycja), drugi o dużej szerokości, przystosowany do swobodnego wjazdu samochodów typu TIR, automatyczna szeroka brama.

Infrastruktura: Bardzo duży plac manewrowy, teren częściowo utwardzony płytami betonowymi - gotowy na składowanie ciężkich materiałów.

Ogrodzenie: Solidne, wykonane z siatki w ramach z kątownika, osadzone na stalowych słupkach z betonową podmurówką.

Charakterystyka budynku biurowo-usługowego

Budynek z lat 50., wykonany z trwałego kamienia (ściany wewnętrzne z cegły i kamienia), przeszedł remont i obecnie pełni funkcję nowoczesnego biura oraz dużego socjalu i magazynu.

Powierzchnia całkowita: 214 mkw (wysokość obiektu: 7 m).

Wysoki parter (114,5 mkw): Przestronne pomieszczenia biurowo-administracyjne i socjalne.

Niski parter (99,5 mkw): Funkcjonalna przestrzeń z bramą garażową, idealna na podręczny magazyn lub warsztat.

Strych: Wysoki, obejmujący całą powierzchnię budynku, z dużym potencjałem adaptacyjnym.