działka rolno-budowlana na sprzedaż Zakopane, 1970 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska

Zakopane

990 000

502 /m2

Widokowa działka zakopane
Widokowa działka zakopane

Główne cechy działki

Cena

990 000 zł

Powierzchnia

1 970 m2

Cena za m2

502 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 970 m2

Widokowa działka zakopane

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY – ZAKOPANE UL. ZONIÓWKA

Na sprzedaż widokowa działka w Zakopanem położona w spokojnej i malowniczej części miasta przy ul. Zoniówka. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej ulicy, co zapewnia ciszę, prywatność oraz ograniczony ruch samochodowy. To idealna propozycja dla osób szukających działki z widokiem na Tatry w kameralnej lokalizacji.

 LOKALIZACJA:

Zakopane – ul. Zoniówka

działka ewidencyjna nr 368/10, obręb 15

POWIERZCHNIA

1 970 m²

część budowlana około 700 m² (7 ar)

WYMIARY DZIAŁKI

Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta:

szerokość: 33 – 39 m

długość: około 53 m

UKSZTAŁTOWANIE TERENU

Działka o ekspozycji południowo-zachodniej, dobrze nasłoneczniona, z pięknym widokiem na Tatry. Naturalne nachylenie terenu zwiększa walory widokowe i możliwości zagospodarowania.

PRZEZNACZENIE (MPZP)

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:

część budowlana (ok. 7 ar) – 21.MN/RM (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa)

część rolna – 1.R

MEDIA

prąd – w sąsiedztwie

wodociąg – w sąsiedztwie

DOJAZD

Dojazd do działki zapewnia:

droga gminna asfaltowa

służebność przejazdu o szerokości 4 m, utwardzona

ODLEGŁOŚCI

centrum Zakopanego (Krupówki) – 9 km

Nowy Targ – 24 km

Białka Tatrzańska – 12 km

Kraków – 107 km

ATUTY NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomość położona jest w jednej z bardziej poszukiwanych lokalizacji Podhala – spokojnej, zielonej i widokowej części Zakopane. Położenie na końcu ślepej ulicy gwarantuje prywatność i komfort, a jednocześnie szybki dojazd do centrum i atrakcji regionu. Działka oferuje otwartą panoramę górską, co czyni ją idealną pod budowę domu całorocznego lub inwestycję.