Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Zakopane

  - 35 ogłoszeń
  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Działki – Zakopane dla inwestorów i miłośników gór

  Zakopane to miejscowość-symbol i jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych w Polsce. Jest to idealne miejsce dla każdego miłośnika gór – poznawanych czy to na nartach, czy też za pomocą wędrówek. Każdego roku odwiedzają je rzesze turystów, dlatego inwestycyjne działki w Zakopanem są niezwykle cenne. Dowiedz się, jak wygląda ich dostępność i jak kształtują się ceny nieruchomości gruntowych na lokalnym rynku.

  Działki na sprzedaż w Zakopanem – charakterystyka lokalnego rynku

  Pod względem liczby mieszkańców Zakopane zalicza się zaledwie do średnich miast. Zabudowa w centrum jest jednak bardzo gęsta. Miejscowość systematycznie się również rozrasta, przede wszystkim wzdłuż najważniejszych dróg, np. w miejscach takich jak Olcza. Wszystko to sprawia, że coraz trudniej tu o wolne działki. Zakopane, jako miasto z olbrzymim ruchem turystycznym, ma też bardzo duży potencjał biznesowy. Sprawia to, że dostępne działki budowlane są przeznaczone przede wszystkim na inwestycje. Parcele przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne są dostępne w ograniczonej ilości.

  Ile kosztują działki w Zakopanem?

  Jak łatwo się domyślić, w zasadzie każda działka na sprzedaż w Zakopanem może być uznana za drogą. Nie ma większego znaczenia, czy zostanie zakupiona bez pośredników, czy też przez agencję nieruchomości. Ceny są bardzo wysokie, nawet kilkanaście razy większe od tych obowiązujących w innych miastach podobnej wielkości. Można je porównywać w zasadzie tylko z Warszawą czy Gdańskiem. Jedynie wyszukując działki rolne w Zakopanem, można nieco zaoszczędzić. Trzeba mieć jednak na uwadze, że ich ceny wcale nie są bardzo niskie, a dodatkowo zakup takiej działki wymaga przejścia procedury odrolnienia, co odroczy rozpoczęcie budowy. Oczywiście najdroższe są działki na sprzedaż w centrum, szczególnie w pobliżu słynnych Krupówek, a także te, które oferują piękne widoki na góry, szczególnie jeśli są uzbrojone  nie wymagają żadnych dodatkowych formalności przed rozpoczęciem budowy.

  Działki na sprzedaż w Zakopanem i okolicach – znajdź idealną nieruchomość w górach

  Poszukiwania idealnej działki w górach bywają trudne. Dlatego warto się przyjrzeć również okolicom Zakopanego. Nieco tańsze mogą być działki budowlane w takich miejscach jak Kościelisko czy Cyrhla. Ceny są tam niższe, a dostępność zwykle większa. Aby dokładnie przeszukać wybraną okolicę, skorzystaj z naszej interaktywnej mapy ofert. Możesz też filtrować ogłoszenia według kryteriów takich jak powierzchnia, cena czy typ działki.

  Jesteś zainteresowany nieruchomościami gruntowymi w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę działek w Zakopanem na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: