działka inna na sprzedaż Władysławowo, 1100 m2

Oferta sprzedaży od Port Poszukiwacze Nieruchomości

Władysławowo

2 500 000

2 272 /m2

Działka inwestycyjna - ok. 100 m od plaży!
Działka inwestycyjna - ok. 100 m od plaży!

Główne cechy działki

Cena

2 500 000 zł

Powierzchnia

1 100 m2

Cena za m2

2 272 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 100 m2

Działka inwestycyjna - ok. 100 m od plaży!

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1100 m2 położona w doskonałej lokalizacji, tuż przy jednej z głównych ulic we Władysławowie. To jedno z najbardziej ruchliwych i rozpoznawalnych miejsc w mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Vendo Parku, Lidla, Biedronki oraz drogi wojewódzkiej nr 216 prowadzącej wprost nad morze. Działka znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od plaży, co dodatkowo zwiększa jej potencjał. W sezonie letnim okolica tętni życiem, przyciągając turystów i mieszkańców z całego regionu. Co istotne, w okresie wakacyjnym na terenie działki funkcjonuje kontenerowy sklep Żabka, który generuje dodatkowy ruch pieszy i samochodowy, podnosząc atrakcyjność lokalizacji dla inwestorów. Lokalizacja stanowi idealne miejsce pod inwestycję usługową lub handlową. 

Teren jest płaski, suchy i ogrodzony. Media: prąd, woda, a kanalizacja i gaz znajduje się naprzeciwko, po drugiej stronie ulicy. Obecnie na działce funkcjonuje wulkanizacja.

Działka jest w trakcie uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy; w najbliższym otoczeniu występuje rozwinięta zabudowa usługowo-handlowa (m.in. McDonald's, Biedronka), co potwierdza potencjał inwestycyjny nieruchomości.

Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki na żywo.

KREDYT? - spotkaj się z naszym doradcą.

NOTARIUSZ - preferencyjne stawki dla naszych Klientów. 

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.