działka inna na sprzedaż Zielona Góra, 1665 m2 Trójkąt

Oferta sprzedaży od City Invest Nieruchomości

Zielona Góra

749 000

449 /m2

Główne cechy działki

Cena

749 000 zł

Powierzchnia

1 665 m2

Cena za m2

449 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 665 m2

Działka w okolicy ul. bolka i lolka na jędrzychowie z drogowym dojazdem media przy działce ,sąsiectwo budownictwo jednorodzinne Działka w spokojnym miejsu w otulinie drzew i strumyka .Zapraszamy do oglądania !

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 § 1. Kodeksu Cywilnego

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka