działka inna na sprzedaż Zielona Góra, 5300 m2 Kwadrat

Oferta sprzedaży od City Invest Nieruchomości

Zielona Góra

2 190 000

413 /m2

Główne cechy działki

Cena

2 190 000 zł

Powierzchnia

5 300 m2

Cena za m2

413 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 5 300 m2

Działka inwestycyjna 53 ar - Zielona Góra szybki dojazd do obwodnicy Zielonej Góry

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5300 m², położona w Zielonej Górze Osadnicza Foluszowa podzielona na dwie części z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej - zachodniej obwodnicy Zielonej Góry. Doskonała lokalizacja pod działalność handlową, usługową lub inwestycyjną.(...) Uzbrojenie w drodze dojazd asfalt.Idealne pod małe magazyny składy usługi.stacje paliw bunynki o kubaturze do 1000m

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zadzwoń i umów się na spotkanie, aby obejrzeć tę wyjątkowa nieruchomość.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka