Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Bolesławiec, 110 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Domo.Expert Nieruchomości

Bolesławiec, ul. Melchiora Wańkowicza

810 000

7 363 /m2

Unikalny apartament dwupoziomowy open space
Unikalny apartament dwupoziomowy open space

Główne cechy mieszkania

Cena

810 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

110 m2

Cena za m2

7 363 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 110 m2

Unikalny apartament dwupoziomowy open space

Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesność, elegancję i wyjątkowy komfort?

Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieszablonowe, dwupoziomowe mieszkanie o strukturze open space, zlokalizowane w nowym budynku z windą na ul. Wańkowicza w Bolesławcu.

To nieruchomość dla osób wymagających, które cenią sobie świetny styl, funkcjonalność oraz niskie koszty utrzymania.

Podstawowe informacje:
Lokalizacja: Bolesławiec, ul. Wańkowicza (nowe budownictwo)
Powierzchnia użytkowa: 91,11 m²
Powierzchnia po podłodze: aż 120 m²
Piętro: 4 z windą
Typ zabudowy: Nowoczesny blok
Układ: Otwarta przestrzeń (open space), dwupoziomowe

Rozkład pomieszczeń

Mieszkanie zachwyca przemyślanym podziałem na strefy, gwarantując poczucie niesamowitej przestrzeni.

Pierwsza kondygnacja (Strefa dzienna i wejściowa):

Nowoczesna kuchnia: W pełni wyposażona w najwyższej jakości sprzęt AGD, z funkcjonalną przestrzenią do jedzenia oraz stylowymi hokerami.
Salonik: Kameralny zakątek idealny na relaks z książką, oglądania filmów czy słuchania muzyki.
Duża łazienka: Pokój kąpielowy z oknem wyposażony w komfortową wannę oraz pralkę i suszarkę.
Korytarz: Z pojemną, robioną na wymiar szafą wnękową.
Schody: Piękne, solidne, drewniane schody prowadzące na drugi poziom.

Druga kondygnacja (Strefa wypoczynkowa i prywatna):

• Salon: Imponująca przestrzeń z bardzo dużym i niezwykle wygodnym narożnikiem oraz bezpośrednim wyjściem na balkon.