Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bydgoszcz Bielawy, 25,18 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Bielawy

138 000

5 480 /m2

Mieszkanie do własnej aranżacji w super cenie!
Mieszkanie do własnej aranżacji w super cenie!

Główne cechy mieszkania

Cena

138 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

25,18 m2

Cena za m2

5 480 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-05-14

Opis nieruchomości o powierzchni 25,18 m2

Mieszkanie do własnej aranżacji w super cenie!

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,18 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Lokal znajduje się w zadbanym budynku, w którym zostały już wymienione wszystkie piony instalacyjne, co stanowi dużą wartość dla przyszłego właściciela. Dodatkowo w najbliższym czasie planowany jest remont klatek schodowych, co jeszcze bardziej podniesie standard nieruchomości i komfort mieszkańców.

W mieszkaniu wykonano nową instalację elektryczną, dzięki czemu nowy właściciel unika kosztownych prac remontowych na starcie. Układ mieszkania pozwala na wygodne zagospodarowanie przestrzeni i stworzenie komfortowego miejsca do życia.

Atuty nieruchomości:

powierzchnia 25,18 m²,
nowa instalacja elektryczna,
wymienione piony w budynku,
planowany remont klatek schodowych,
świetna lokalizacja - Bielawy,
idealne pod inwestycję lub jako pierwsze mieszkanie,
blisko uczelni, komunikacji miejskiej, sklepów i terenów zielonych.

Bielawy to ceniona dzielnica Bydgoszcz, oferująca doskonałą komunikację oraz pełną infrastrukturę miejską. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, uczelnie oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.

Bartosz Samorek

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.