Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

  - 2 838 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 1 635 mieszkań na sprzedaż w Bydgoszczy

  Rynek wtórny - 1 321 mieszkań na sprzedaż w Bydgoszczy

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co wyróżnia mieszkania w Bydgoszczy?

  Stolica województwa kujawsko-pomorskiego jest ósmym co do wielkości miastem w Polsce. Bydgoszcz to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc, jakie znajdują się na turystycznej mapie naszego kraju. Miasto położone nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, akademickim, sportowym oraz biznesowym. W Bydgoszczy krzyżują się główne szlaki drogowe i kolejowe. Na terenie miasta znajduje się także Międzynarodowy Port Lotniczy im. I. J. Paderewskiego.

  Lokalny rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija i przykuwa coraz większą uwagę prywatnych inwestorów. Osoby poszukujące lokalu pod inwestycje najczęściej decydują się na zakup nowego mieszkania od dewelopera. Największą popularnością cieszą się nieruchomości znajdujące się na nowoczesnych osiedlach, oddalonych zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta. Coraz większa liczba osób poszukuje też lokali przeznaczonych głównie dla sektora usługowego.

  Coraz większym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w Bydgoszczy na Fordonie. W spokojnej i zielonej dzielnicy miasta znajdują się lokale o zróżnicowanym metrażu, które rozmieszczone są w nowoczesnych budynkach wielorodzinnych. Nie brakuje też osób zainteresowanych ofertami mieszkań na Bartodziejach. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych dzielnic, doskonale skomunikowana z centrum miasta.

  Na bydgoskim rynku nieruchomości można też znaleźć wiele ciekawych ofert pochodzących bezpośrednio od właściciela. Na szczególną uwagę zasługują na Szwederowie, osiedlu sąsiadującym ze Starym Miastem i zlokalizowanym w pobliżu lotniska. W tej części miasta znajduje się wiele działających placówek edukacyjnych i medycznych, ścieżek rowerowych oraz miejsc sprzyjających rekreacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się także mieszkania na Błoniach. Wspomniane osiedle znajduje się nieopodal rynku, punktów handlowo-usługowych i pętli autobusowej.

  Mieszkania Bydgoszcz - oferty

  W Bydgoszczy dostępne jest 1 315 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 16 m2 do 325 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Bydgoszczy, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 222 kawalerki na sprzedaż;
  • 1 270 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 034 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 388 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 42 5-pokojowe i więcej mieszkania na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Bydgoszczy z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 97 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 851 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 89 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Bydgoszcz”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Bydgoszcz.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Bydgoszczy? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Bydgoszcz

  Interesuje Cię rynek wtórny? Bydgoszcz oferuje 1 321 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 16 m2 do 325 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Bydgoszczy to 53 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Bydgoszcz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Bydgoszczy, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Bydgoszcz - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Bydgoszcz oferuje 1 635 nowych mieszkań w 39 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Bydgoszcz czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Bydgoszczy to 53 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 25 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 133 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Bydgoszczy.

  Ceny mieszkań w Bydgoszczy

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Bydgoszczy? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Bydgoszcz", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy to 9 207 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Bydgoszczy to 7 269 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Bydgoszczy to z kolei wydatek średnio 9 910 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Bydgoszczy? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Bydgoszczy", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Bydgoszczy (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 420 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Bydgoszczy wynosi 18 686 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Bydgoszczy należy zapłacić 1 735 370 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 17 032 zł/m2.

  Tanie mieszkania Bydgoszcz. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Bydgoszcz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Bydgoszczy to wydatek 190 450 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 5 430 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 99 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 558 zł/m2.

  Tanie mieszkania Bydgoszcz? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: