Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Bydgoszcz Kapuściska, 29,29 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Novator Centrum Nieruchomości

Bydgoszcz, Kapuściska

279 000

9 525 /m2

Kapuściska, kawalerka, balkon, winda
Kapuściska, kawalerka, balkon, winda

Główne cechy mieszkania

Cena

279 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

29,29 m2

Cena za m2

9 525 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 29,29 m2

Kapuściska, kawalerka, balkon, winda

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA:

oferta tylko w naszym biurze.

Kawalerkę w budynku z windą - ul. Walecznych Kapuściska

Lokal składa się z :

- pokoju z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 16,5 m2

- kuchni

- łazienki z wc

Do mieszkania przynależy piwnica 1,5m2.

Mieszkanie wyposażone w rolety zewnętrze w pokoju.

Piony wod-kan wymienione.

Czynsz 512 zł

Budynkiem Zarządza Spółdzielnia Jedność.

W mieszkaniu mogą zostać wszystkie meble.

Doskonała lokalizacja. Obok budynku ryneczek, komunikacja, szkoły.

Z balkonu widok na zieleń.

Miejsca postojowe ogólnodostępne.

Zapraszam.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem.

Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania umowy o pośrednictwo w kupnie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie.

Więcej informacji udzielę telefonicznie oraz przy prezentacji.

ZAPRASZAMY!

*Współpracujemy z biurami notarialnymi, które oferują wsparcie formalno-prawne oraz z doradcami finansowymi, którzy bezpłatnie przedstawią najkorzystniejsze warunki kredytu hipotecznego, indywidualnie dopasowanego do Państwa potrzeb.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 1 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 29,29 m2

Piętro: 3

Liczba pięter: 10

Liczba pokoi: 1