Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bydgoszcz, 31 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Olimp Nieruchomości

Bydgoszcz

245 000

7 903 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

245 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

31 m2

Cena za m2

7 903 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 31 m2

Na sprzedaż przytulne M-3 w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na 1 piętrze odremontowanej niewielkiej kamienicy, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z kabiną prysznicową oraz małej sypialni.

Lokal usytuowany od strony bardzo zadbanego i pełnego zieleni dziedzińca.

Okna PCV, drewniane parapety. Na podłogach panele. W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchni oraz meble.

Budynkiem zarządza Wspólnota, do której czynsz wynosi około 470,- (w tym również centralne ogrzewanie ).

Świetna spokojna lokalizacja, idealna jako mieszkanie inwestycyjne - ścisłe Centrum Bydgoszczy z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, bliskością Dworca PKP i uczelni wyższych.

Cena sprzedaży 245 000,-.

Serdecznie zapraszamy na prezentację !! KLUCZE W BIURZE !!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Lokalizacja mieszkania w Bydgoszczy