Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Bydgoszcz Jachcice, 33,50 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Makler Nieruchomości

Bydgoszcz, Jachcice

244 500

7 298 /m2

Kawalerka po remoncie – jachcice
Kawalerka po remoncie – jachcice

Główne cechy mieszkania

Cena

244 500 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

33,50 m2

Cena za m2

7 298 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 33,50 m2

Kawalerka po remoncie – jachcice

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie - Bydgoszcz, Jachcice

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33,5 m² , położoną na 2. piętrze ocieplonej kamienicy w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy - na Jachcicach.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont i jest gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Jasne, ustawne wnętrze daje możliwość wygodnego zaaranżowania części dziennej oraz wydzielenia strefy sypialnianej.

Układ mieszkania:

przestronny pokój dzienny,

aneks kuchenny,

łazienka z prysznicem,

przedpokój.

Najważniejsze atuty:

33,5 m² powierzchni,

mieszkanie po generalnym remoncie,

gotowe do zamieszkania,

AGD w cenie,

jasne i funkcjonalne wnętrze,

możliwość wydzielenia części sypialnianej,

spokojna, zielona okolica,

dobra komunikacja z centrum,

świetna propozycja do zamieszkania lub pod wynajem.

Jachcice to dzielnica ceniona za ciszę, zieleń i wygodny dostęp do centrum Bydgoszczy. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, tereny spacerowe oraz rekreacyjne nad Brdą. Lokalizacja sprawdzi się zarówno dla osób pracujących w mieście, jak i dla najemców szukających spokojnego miejsca z dobrym dojazdem.

Informacje dodatkowe:

powierzchnia: 33,5 m²,

liczba pokoi: 1,

piętro: 2,

budynek: kamienica,

stan: po kapitalnym remoncie,

czynsz administracyjny: 600 zł,

wyposażenie: AGD w cenie.