Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bydgoszcz Terenów Nadwiślańskich, 46,50 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Makler Nieruchomości

Bydgoszcz, Terenów Nadwiślańskich

625 000

13 440 /m2

2 pokoje z balkonem | nowe budownictwo | fordon
2 pokoje z balkonem | nowe budownictwo | fordon

Główne cechy mieszkania

Cena

625 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

46,50 m2

Cena za m2

13 440 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 46,50 m2

2 pokoje z balkonem | nowe budownictwo | fordon

2-POKOJOWE MIESZKANIE | ACTIV PARK | FORDON | 46,5 m² | BALKON | PARKING | KOMÓRKA

Makler Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania 2-pokojowego , położonego na nowoczesnym osiedlu Activ Park w bydgoskim Fordonie.

To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania mieszkania w nowym budownictwie , w spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych oraz pełnej infrastruktury miejskiej.

Mieszkanie o powierzchni 46,5 m² znajduje się na 1. piętrze apartamentowca z windą . Lokal został urządzony w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

• osiedle Activ Park

• 46,5 m²

• 2 pokoje

• 1. piętro

• winda

• przestronny balkon

• pełne umeblowanie

• mieszkanie gotowe do zamieszkania

• miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie

• komórka lokatorska

• rolety zewnętrzne elektryczne

• światłowód i telewizja kablowa

• mini siłownia na dachu budynku

• blisko lasu, tężni i terenów rekreacyjnych

• bardzo dobra komunikacja miejska

UKŁAD MIESZKANIA:

• salon z aneksem kuchennym,

• sypialnia,

• łazienka,

• przedpokój,

• przestronny balkon.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie .

KUCHNIA I WYPOSAŻENIE

Kuchnia wyposażona została w zabudowę meblową oraz sprzęt AGD: lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną oraz okap . W przedpokoju znajduje się pojemna szafa w zabudowie .