Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bydgoszcz Bartodzieje, 47 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Novator Nieruchomości

Bydgoszcz, Bartodzieje

472 000

10 042 /m2

M-3 po remoncie na 1-piętrze bloku na skrzetusku.
M-3 po remoncie na 1-piętrze bloku na skrzetusku.

Główne cechy mieszkania

Cena

472 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

47 m2

Cena za m2

10 042 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 47 m2

M-3 po remoncie na 1-piętrze bloku na skrzetusku.

Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 47,30m2. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze wieżowca wybudowanego w 1975 roku. Budynek umiejscowiony jest w poszukiwanej lokalizacji na bydgoskim Skrzetusku w pobliżu szpitala im. Jurasza.

Funkcjonalny układ mieszkania w skład którego wchodzą następujące pomieszczenia :

słoneczny salon z aneksem kuchennym i jadalnią (ok. 24m2),

sypialnia (13,50m2),

pralnia, bądź garderoba (2m2),

łazienka z wc,

przedpokój,

do mieszkania przynależy piwnica.

Generalny remont obejmował:

całkowitą wymianę instalacji: elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej,

wykończenie kuchni przez stolarza,

wykończenie łazienki,

wylewka podłogowa w całym mieszkaniu,

położenie nowych podłóg,

położenie gładzi na ścianach oraz malowanie,

wymiana drzwi wewnętrznych z ościeżnicami,

wymiana drzwi zewnętrznych (wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe).

Atuty:

mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne,

po generalnym remoncie,

układ rozkładowy,

duże okna z PCV usytuowane są po dwóch stronach mieszkania - wschodniej i zachodniej,

gotowe do wprowadzenia, bez nakładów finansowych,

ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej,

to świetna propozycja dla rodzin, par, singli. Mieszkanie jest też doskonałą propozycją dla inwestorów pod wynajem,

Bardzo dobra lokalizacja:

w pobliżu: Szpital Uniwersytecki im. Jurasza, Wojewódzki Szpital Dziecięcy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz Collegium Medicum,