Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bydgoszcz Tatrzańskie, 48,45 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Novator Centrum Nieruchomości

Bydgoszcz, Tatrzańskie

390 000

8 049 /m2

2 pokoje, 1 piętro, loggia
2 pokoje, 1 piętro, loggia

Główne cechy mieszkania

Cena

390 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

48,45 m2

Cena za m2

8 049 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 48,45 m2

2 pokoje, 1 piętro, loggia

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA:

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Fordon

Lokal składa się z :

- salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej

- sypialni od strony wschodniej

- kuchni

- łazienki

- wc

- przedpokoju

Do mieszkania przynależy piwnica 6m2.

Budynkiem Zarządza spółdzielnia Fordońska.

czynsz 450 zł / 1 osoba

Wszystkie widoczne meble mogą pozostać w cenie nieruchomości.

W salonie kanapa i fotele skórzane - firma KLER.

mieszkanie wolne od zaraz.

Doskonała lokalizacja. Dużo zieleni i blisko komunikacja oraz sklepy.

Miejsca postojowe przy budynku.

Więcej informacji udzielę telefonicznie oraz przy prezentacji.

ZAPRASZAMY.

Współpracujemy z biurami notarialnymi, które oferują wsparcie formalno-prawne oraz z doradcami finansowymi, którzy bezpłatnie przedstawią najkorzystniejsze warunki kredytu hipotecznego, indywidualnie dopasowanego do Państwa potrzeb.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 48,45 m2

Piętro: 1

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 2

Liczba sypialni: 2