Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Bydgoszcz Stary Fordon, 57,50 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Makler Nieruchomości

Bydgoszcz, Stary Fordon

675 000

11 739 /m2

Luksusowe, 3 pokoje + hala garażowa
Luksusowe, 3 pokoje + hala garażowa

Główne cechy mieszkania

Cena

675 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

57,50 m2

Cena za m2

11 739 zł

Piętro

2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 57,50 m2

Luksusowe, 3 pokoje + hala garażowa

Biuro nieruchomości MAKLER ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 55 m² , położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Nowy Wyszogród w bydgoskim Starym Fordonie.

To propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania lokalu w wysokim standardzie, zaprojektowanego z dbałością o funkcjonalność, estetykę oraz detale.

Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą , w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz w bliskim sąsiedztwie Wisły.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

mieszkanie wykończone pod klucz ,

projekt przygotowany przez architekta wnętrz,

wysoki standard wykończenia,

pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie,

nowoczesna klimatyzacja,

ekspozycja południowo-zachodnia,

słoneczne, dobrze doświetlone wnętrza,

balkon o powierzchni 5,5 m²,

nowy budynek z windą,

możliwość dokupienia miejsca postojowego z komórką lokatorską w hali garażowej.

Układ mieszkania:

salon z aneksem kuchennym - 23 m², z wyjściem na balkon,

sypialnia - 10 m²,

pokój - 8 m²,

łazienka z WC - 5 m²,

przedpokój - 9 m²,

balkon - 5,5 m²,

komórka lokatorska - 2,5 m².

Standard wykończenia i wyposażenie

Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym, eleganckim stylu. Wnętrze jest spójne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

W lokalu znajdują się zabudowy stolarskie wykonane na wymiar, w tym: