Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Bydgoszcz Osowa Góra, 81,76 m2, parter

Oferta sprzedaży od Libera Nieruchomości

Bydgoszcz, Osowa Góra

680 000

8 317 /m2

Tylko u nas! 4 pokoje, parter, osowa góra
Tylko u nas! 4 pokoje, parter, osowa góra

Główne cechy mieszkania

Cena

680 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

81,76 m2

Cena za m2

8 317 zł

Piętro

0

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 81,76 m2

Tylko u nas! 4 pokoje, parter, osowa góra

Oferta wyłącznie w LIBERA Nieruchomości

Przestrzeń i wygoda.

2 balkony.

Układ, który nie jest typowy nawet dla nowego budownictwa.

Dodatkowo: 2 komórki lokatorskie i miejsce w hali garażowej.

To nie jest popularne, małe mieszkanie. To komfortowa przestrzeń do życia, funkcjonalność i wygoda. To układ, w którym każdy może mieć swoją przestrzeń.

Dzięki połączeniu dwóch lokali uzyskano oryginalny układ z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i strefę nocną.

To idealne rozwiązanie dla osób, które:

* pracują zdalnie,

* sprzedały dom, ale oczekują przestrzeni,

* szukają przestrzeni bez konieczności wyprowadzki za miasto i obowiązków właściciela domu,

Jeżeli szukasz mieszkania, w którym można wygodnie żyć i spokojnie pracować pozostając cały dzień z rodziną - warto zobaczyć tą ofertę na żywo.

* mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,76 (użytkowej 77,76m2)

* na bydgoskiej Osowej Górze (tzw. dolny taras).

Mieszkanie:

* pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni około 31m2 i wyjściem na balkon,

* sypialnia o powierzchni 15,7m2 z wyjściem na drugi z balkonów,

* dwa pokoje o powierzchni około 10m2 każdy,

Do mieszkania przynależą dwie komórki lokatorskie o łącznej powierzchni 4m2 - w cenie lokalu.

Parkowanie:

Możliwość dokupienia miejsca postojowego o powierzchni 17,14m2 w cenie 40.000zł (osobna księga wieczysta). W pobliżu budynku znajdują sie także ogólnodostępne, bezpłatne miejsca parkingowe.