Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Bydgoszcz Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, 36 m2, parter

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, ul. Wileńska

260 000

7 222 /m2

Inwestycyjna okazja!!! kawalerka w centrum
Inwestycyjna okazja!!! kawalerka w centrum

Główne cechy mieszkania

Cena

260 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

36 m2

Cena za m2

7 222 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-04-30

Opis nieruchomości o powierzchni 36 m2

Inwestycyjna okazja!!! kawalerka w centrum

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.
Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania z wspólnego ogrodu.
Pomieszczenia to: przestronny pokój z aneksem kuchennym umeblowanym i wyposażonym w sprzęt AGD, łazienka z WC, przedpokój.
Dzięki lokalizacji oferta jest bardzo dobra dla klienta poszukującego mieszkania na wynajem.
Polecam i zapraszam na prezentację Ewa Schulz

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.