Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Bydgoszcz Wzgórze Wolności, 62,01 m2, 2 piętro
Oferta sprzedaży od Simple DOM
Bydgoszcz, Wzgórze Wolności, Wojska Polskiego
680 000 zł
10 965 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 62,01 m2
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM