Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Chojnice, 52 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

Chojnice

499 000

9 596 /m2

Mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu
Mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu

Główne cechy mieszkania

Cena

499 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

52 m2

Cena za m2

9 596 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-08-11

Opis nieruchomości o powierzchni 52 m2

Mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu

Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie!

Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m², usytuowane na
3.piętrze apartamentowca.
To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii,spokoju oraz bliskości natury.

Chcesz kupić mieszkanie ale nie chcesz czekać kilku lat na budowę budynku?
Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie!
Oferujemy apartament w stanie deweloperskim
Oddany do użytku w czerwcu 2026r.

Kupując mieszkanie masz możliwość aranżacji wnętrza we własnym stylu 
Jeżeli marzysz o "czterech kątach" , w których zrelaksujesz się po ciężkim dniu w pracy to mieszkanie jest dla Ciebie.

Nieruchomość ze względu na swoja lokalizacje świetnie nada się pod wynajem.

Apartament składa się z:
- sypialni
- jasnego i przestronnego salonu
- kuchni
- łazienki

Udogodnienia:
- do lokalu przynależy wyznaczone miejsce parkingowe,
-  dostępna jest również komórka lokatorska
- mieszkanie posiada balkon 
 
Zdjęcia stanowią efekt wizualizacji nieruchomości

Umów się na prezentację już dziś!

W celu udzielenia szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu!

Pomagamy, również w uzyskaniu kredytu!

Kontakt : Izabela Narloch
Telefon :

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.