Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Chojnice

  - 26 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Chojnicach

  Rynek wtórny - 19 mieszkań na sprzedaż w Chojnicach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Chojnice atrakcyjnym miejscem do zamieszkania

  Chojnice to średniej wielkości miasto w woj. pomorskim. Malowniczo położone w pasie Pojezierza pomorskiego oraz w zachodniej części Borów Tucholskich stanowi przyjemne miejsce do życia. Dość znacznie oddalone od ruchliwego Trójmiasta (120 km) cechuje się spokojnym miejscem do życia. Mieszkania na sprzedaż w Chojnicach cechują się natomiast atrakcyjnymi cenami, szczególnie w porównaniu z miejscowościami znajdującymi się bezpośrednio na wybrzeżu Bałtyku. Dowiedz się więcej!

  Rynek nieruchomości w Chojnicach

  Chojnice to niegdysiejszy ważny ośrodek handlowy, a dziś miasto kojarzone przede wszystkim z zabytkami i otaczającą spektakularną przyrodą. Może się pochwalić rozbudowaną infrastrukturą turystyczną, stanowiąc m.in. bazę wypadową do zwiedzania Kaszub. Tutejsza gospodarka również działa dość prężnie. Chojnice stanowią pewnego rodzaju centrum regionu, ponieważ są położone w znacznej odległości od innych średnich i dużych miast. Dlatego w pracuje w nich sporo osób z mniejszych, okolicznych miejscowości. Stwarza to spore zapotrzebowanie na lokale mieszkalne.

  Rynek nieruchomości w Chojnicach jest niewielki, ale można go nazwać atrakcyjnym. Dostępność lokali na rynku wtórnym jest spora, jak na tak skromne w wielkości miasto. Mieszkania na sprzedaż w Chojnicach to zarówno kawalerki, jak i przestronne lokale 4-pokojowe i większe. Dynamika rynku jest umiarkowana, dlatego kupujący nie muszą się spieszyć z podejmowaniem decyzji.

  Mieszkania na sprzedaż w Chojnicach – jak kształtują się ceny?

  Chojnice to bardzo dobre miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w rozsądnych cenach. Średnia kwota, którą trzeba zapłacić za 1 m2 powierzchni mieszkalnej jedynie nieznacznie przekracza średnią krajową. Wciąż można tu znaleźć lokale, których ceny plasują się poniżej tego pułapu. Są to przede wszystkim domy i mieszkania o większym metrażu, często w starszych budynkach. Za nowocześniejsze mieszkania w Chojnicach trzeba zapłacić więcej, ale ceny w tym mieście na pewno nie zwalają z nóg – szczególnie w porównaniu do tych obowiązujących np. w stolicy województwa. Za mieszkania w Chojnicach płaci się mniej więcej dwa razy mniej niż za podobne nieruchomości w Gdańsku. Dlatego też popularne są tutaj mieszkania 3-pokojowe i większe.

  Mieszkania w Chojnicach – jak szukać okazji?

  Szukając atrakcyjnego cenowo mieszkania w Chojnicach, warto monitorować rynek wtórny. Co pewien czas trafiają na niego bardzo ciekawe oferty. Nieruchomości te są położone zarówno w centrum, jak i na obrzeżach tego spokojnego miasta. Można tu znaleźć zarówno tańsze mieszkania do remontu, jak i nieco droższe, ale gotowe do wprowadzenia się.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Chojnicach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Chojnice - oferty

  W Chojnicach dostępne jest 26 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 26 m2 do 135 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Chojnicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 5 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 9 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 3 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Chojnicach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 2 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Chojnice”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Chojnice.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Chojnicach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Chojnice

  Interesuje Cię rynek wtórny? Chojnice oferuje 19 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 135 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Chojnicach to 67 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Chojnice bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Chojnicach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Chojnicach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Chojnicach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Chojnice", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Chojnicach to 5 789 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Chojnicach to 5 182 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Chojnicach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Chojnicach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Chojnicach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 799 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Chojnicach wynosi 7 701 zł/m2;

  Tanie mieszkania Chojnice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Chojnice bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 169 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 691 zł/m2.

  Tanie mieszkania Chojnice? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: