Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Chojnice, 64,50 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

Chojnice

615 000

9 534 /m2

Mieszkanie na osiedlu nowe pogodne
Mieszkanie na osiedlu nowe pogodne

Główne cechy mieszkania

Cena

615 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

64,50 m2

Cena za m2

9 534 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 64,50 m2

Mieszkanie na osiedlu nowe pogodne

  NOWE POGODNE   
Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem! 
W stanie deweloperskim

Nieruchomości Apartament prezentują mieszkanie o powierzchni 64,5 m², usytuowane na
2.piętrze apartamentowca na Osiedlu Nowe Pogodne.

To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii,spokoju oraz bliskości natury.

Opis mieszkania:
Kupując mieszkanie w stanie deweloperskim masz możliwość aranżacji lokalu według własnego pomysłu.
Nieruchomość ze względu na swoja lokalizacje świetnie nada się pod wynajem.
Jeżeli marzysz o "czterech kątach" , w których zrelaksujesz się po ciężkim dniu w pracy to mieszkanie jest dla Ciebie.
Budynek wyposażony jest w windę.
Do mieszkania przynależy wyznaczone miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska
Apartament posiada balkon

Lokal składa się z:
- dwóch sypialni,
- jasnego i przestronnego salonu,
- kuchni
- łazienki 

Zdjęcia stanowią efekt wizualizacji nieruchomości

Umów się na prezentację już dziś!

W celu udzielenia szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu!

Pomagamy, również w uzyskaniu kredytu!

Kontakt : Izabela Narloch
Telefon :

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.