Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Częstochowa, 36,60 m2, 10 piętro

Oferta sprzedaży od EP Nieruchomości S.c.

Częstochowa

205 000

5 601 /m2

Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż

Główne cechy mieszkania

Cena

205 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36,60 m2

Cena za m2

5 601 zł

Piętro

10

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 36,60 m2

Mieszkanie na sprzedaż

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na miasto, położone na 10 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Ostatni Grosz.

Mieszkanie jest w stanie do remontu - daje to przyszłemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji i stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do własnych potrzeb.

Cena: 205 000 zł

Rozkład i układ pomieszczeń:

Salon

Sypialnia z wyjściem na balkon

Oddzielna kuchnia

Łazienka z WC

Przedpokój

Dodatkowe informacje:

przynależna piwnica oraz komórka lokatorska

klatka zabezpieczona domofonem

parking wyłącznie dla mieszkańców zabezpieczony bramą na pilota

Lokalizacja:

Świetna lokalizacja z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut pieszo! W pobliżu znajdują się:

przystanki tramwajowe i autobusowe

szkoła, przedszkole

plac zabaw

punkty handlowo-usługowe, Vendo Park

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

To mieszkanie ma duży potencjał - przekonaj się sam!

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 36,60 m2

Piętro: 10

Liczba pięter: 10

Liczba pokoi: 2

Dodatkowe powierzchnie

Liczba balkonów: 1