Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdańsk Śródmieście, 34,97 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Gdańsk, Śródmieście

625 900

17 898 /m2

Nad motławą |5min stare miasto| inwestycja premium
Nad motławą |5min stare miasto| inwestycja premium

Główne cechy mieszkania

Cena

625 900 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

34,97 m2

Cena za m2

17 898 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-12-31

Opis nieruchomości o powierzchni 34,97 m2

Nad motławą |5min stare miasto| inwestycja premium

* Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i PCC * Nie współpracujemy z agencjami *

Ostatnie mieszkanie z takim rozkładem - 2 pokoje z ekspozycją zachodnią!

Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - bezpośrednio nad Motławą, kilka minut spacerem od Starego Miasta.

Wyjątkowe cechy mieszkania:

  • wysokiej jakości okna drewniane
  • sterowane elektronicznie zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne, zapewniające komfort termiczny.
  •  parapety z konglomeratu marmurowego
  • antywłamaniowe drzwi wejściowe
  • wewnętrzna siłownia,
  • lobby z portierem,
  • mieszkania o ponadstandardowej wysokości ok. 283 cm (piętro 1-5), ok. 335 cm na parterze oraz ok. 300 cm na ostatniej kondygnacji
  • inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu.

 Komunikacja:
tramwaj: 6-8 min pieszo
autobus: 3-5 min
SKM Gdańsk Główny: 15-18 min pieszo / 5 min autem

Infrastruktura:
Stare Miasto - 5 min spacerem
restauracje, bary, marina, bulwary
sklepy i usługi na miejscu

Korzyści dla Ciebie:
• Zakup od dewelopera - 0% prowizji
• Brak podatku PCC 2% (rynek pierwotny)
• Najlepsze ceny i dostępność mieszkań na dzień dzisiejszy

Istnieje możliwość finansowania kredytem hipotecznym.

Umówmy się na 15 min rozmowę i pozwól mi znaleźć idealne mieszkanie dla Ciebie!
Jeżeli czujesz, że to mieszkanie jest dla Ciebie - zapraszam na prezentację - zadzwoń do mnie i zarezerwuj dogodny termin!