Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście - 223 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 282 mieszkania na sprzedaż w Śródmieściu

  Rynek wtórny - 218 mieszkań na sprzedaż w Śródmieściu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 65 mkw. Rok budowy: 1926. Cena - 645 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 86,85 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 3 350 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją White Wood Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 80 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 1 800 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją White Wood Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 78,27 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 749 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 42 mkw. Rok budowy: 1910. Cena - 525 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości GENTLEMAN.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 122,90 mkw. Rok budowy: 1910. Cena - 1 300 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 3 łazienki, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości GENTLEMAN.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 57 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 1 200 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 91 mkw. Cena - 2 049 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Villa Mia Premium Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 37 mkw. Rok budowy: 1958. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości GENTLEMAN.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 49 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 699 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 120 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 2 249 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją White Wood Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 49 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 699 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 71,20 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 1 750 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 98,77 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 3 456 950 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 3 łazienki, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 87,05 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 1 305 750 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 48,91 mkw. Cena - 899 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 52 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 1 299 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją REALTY ZONE.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 51 mkw. Rok budowy: 1945. Cena - 800 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 835 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 74,21 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 2 550 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją White Wood Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 47,25 mkw. Rok budowy: 1955. Cena - 890 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 44 mkw. Rok budowy: 1870. Cena - 539 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 104 mkw. Rok budowy: 1905. Cena - 1 299 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkanie na sprzedaż – Gdańsk Śródmieście dla wymagających nabywców

  Gdańsk to największy ośrodek miejski położony nad Bałtykiem i jedno z największych miast w Polsce. Razem z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto, które jest imponującą aglomeracją. Tutejsza populacja cały czas się zwiększa, generując popyt na mieszkania. Gdańsk Śródmieście to natomiast najbardziej reprezentatywna dzielnica ceniona zarówno przez mieszkańców, jak i przez inwestorów. Ty również szukasz nieruchomości w tym obszarze? Dowiedz się więcej o jego charakterystyce i dostępnych ofertach.

  Mieszkania Gdańsk Śródmieście – sprzedaż dla wymagających

  Śródmieście to dzielnica Gdańska, która w największym stopniu przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów. Położenie nad Motławą i Martwą Wisłą nadaje jej malowniczego charakteru. To w tym obszarze znajdują się odrestaurowana starówka czy słynna ul. Długa. Jest to okolica pełna zabytków i atrakcji, bogata pod względem rozrywkowym, kulturalnym czy gastronomicznym. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób marzy o tym, aby mieszkać właśnie w dzielnicy Gdańsk Śródmieście. Mieszkanie w tej lokalizacji to jednak przywilej dla nielicznych. Nieruchomości osiągają tu bowiem niejednokrotnie zawrotne ceny.

  Mieszkania na sprzedaż – Gdańsk Śródmieście dla singla, pary, rodziny i na inwestycje!

  Jeśli zależy Ci na bliskości wszelkiego rodzaju usług, a także pięknej architektury, warto rozważyć zakup w dzielnicy Gdańsk Śródmieście. Mieszkanie w tej lokalizacji może być przystosowane do różnych potrzeb. W Śródmieściu chętnie zamieszkują osoby młode – zarówno single, jak i pary, osoby pracujące i studenci. Ze względu na ceny nieruchomości częściej decydują się jednak na wynajem. Do ich potrzeb najczęściej są przystosowane raczej niewielkie lokale – w tym kawalerki i mieszkania dwupokojowe. 

  Rzadziej na tę okolicę decydują się rodziny, choć nowe mieszkania Gdańsk Śródmieście są atrakcyjne również z ich punktu widzenia. Lokale w samym centrum zapewniają bowiem dobry dojazd do pracy i dostęp do wszystkich atrakcji. Dla rodziny zwykle najlepszy będzie co najmniej trzypokojowy lokal.

  Na rynku dostępne są również liczne ogłoszenia kuszące dla inwestorów. Centrum Gdańska to bowiem idealne miejsce na zlokalizowanie apartamentów na wynajem dla turystów. Można tu też znaleźć oferty do remontu, które pozwalają zarobić przy odsprzedaży lokalu. Apartamenty inwestycyjne usytuowane w samym centrum Gdańska cieszą się największym zainteresowaniem i są bardzo różnorodne – to zarówno małe lokale typu studio, jak i przestronne, luksusowe nieruchomości dla wymagających.

  Sprzedam mieszkanie Gdańsk Śródmieście – jakie są ceny ofertowe lokali w tej okolicy?

  Śródmieście to najbardziej atrakcyjna lokalizacja Gdańska – miasta, które słynie z wysokich cen nieruchomości. Można więc się domyślić, że tutejsze ceny za 1 m2 powierzchni użytkowej nie należą do najniższych. Oczywiście znacznie taniej można kupić mieszkanie śródmieście Gdańsk do remontu niż mieszkanie całkowicie wykończone i urządzone w wysokim standardzie. Średnie ceny nadal są tu jednak wyższe niż we wszystkich innych obszarach miasta.

  Co jeszcze wpływa na to, ile kosztuje mieszkanie? Gdańsk Śródmieście to mimo wszystko dość zróżnicowana dzielnica, dlatego bardzo ważne jest dokładne położenie. Apartament z widokiem na Motławę będzie droższy niż ten zlokalizowane w bocznej uliczce. Mieszkania w kamienicach po remoncie dorównują pod względem cen nowym apartamentom, a w mniej zadbanych budynkach jest taniej. Jeśli szukasz swojego mieszkania w sercu Gdańska w określonej cenie, koniecznie skorzystaj z naszych filtrów. Dobierz też inne parametry nieruchomości, aby znaleźć idealny lokal dla siebie!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: