Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Jasień, 58,27 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Dayton Nieruchomości

Gdańsk, Jasień

818 111

14 040 /m2

Nowa inwestycja, komfortowe mieszkanie z balkonem
Nowa inwestycja, komfortowe mieszkanie z balkonem

Główne cechy mieszkania

Cena

818 111 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

58,27 m2

Cena za m2

14 040 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 58,27 m2

Nowa inwestycja, komfortowe mieszkanie z balkonem

Nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia.  
Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji.

Atuty inwestycji:
- Podziemne hala garażowa, komórki lokatorskie, rowerownia oraz wózkarnia,
- Bogata infrastruktura, rozwiniętą sieć komunikacji oraz malownicze otoczenie osiedla,
- W najbliżej okolicy centra handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy oraz restauracje,
- Na terenie osiedla znajdą się ławki, skwery wyposażone w stojaki rowerowe, miejsce na ognisko oraz plac zabaw.

Układ mieszkania:
- salon połączony z kuchnią,
- 2 sypialnie,
- łazienka,
- korytarz,
- balkon.

Dodatkowe informacje:
Miejsce postojowe w hali garażowej: 45 000 zł
Miejsce postojowe zewnętrzne: 25 000 zł
Pomieszczenie na jednoślady: 5 000 zł/m2

Pełny cennik -

Piętro: 4 / 4
Liczba pokoi: 3
Termin realizacji inwestycji: 1Q2027

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod podany niżej numer.
Serdecznie zapraszamy na prezentacje inwestycji!

Osoba do kontaktu: Dawid Dragan

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 58,27 m2

Piętro: 4

Liczba pokoi: 3

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 2

Ogrzewanie: Co miejskie