Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Wyspa Sobieszewska, 64,36 m2, 1 piętro
Oferta sprzedaży od Home Finance Corp
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
852 845 zł
13 251 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 64,36 m2
Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku PCC!
Apartament w prestiżowym resorcie - ODDANY do użytkowania !
900m do plaży.
W sprzedaży apartamenty od 36 do 70m2
Apartament w kameralnej ekskluzywnej inwestycji położonej na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku.
Kompleks ten znajduje się w sąsiedztwie nadmorskiego sosnowego lasu, zaledwie 900 metrów od wyjątkowej nadbałtyckiej plaży.
To idealne miejsce, aby cieszyć się spokojem natury, urokami morza, a także uroków pobliskiego Trójmiasta.
W pierwszym etapie inwestycji powstały niskie, kameralne budynki w których znajduje się 61 apartamentów jedno i dwupokojowych, a także 3 pokojowe apartamenty z antresolami.
Wszystkie cechują się funkcjonalnym metrażem od 35 mkw. do 69 mkw. Każdy apartament posiada balkon lub ogródek.
Dla mieszkańców powstał plac zabaw, który zapewni dzieciom niezapomniane chwile radości, boisko do siatkówki oraz przestrzeń rekreacyjna, gdzie można aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.
Dodatkowo zakończona jest już budowa strefy rekreacyjno wypoczynkowej z basenem, idealna na ochłodzenie w gorące dni.
Podana cena 852 845 zł. jest wartością netto + 23% VAT (1 049 000 zł. brutto)
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia spotkania w miejscu realizacji projektu
proszę o kontakt.
Arkadiusz,
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo