Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Jasień, 64,36 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Gdańsk, Jasień

665 482

10 339 /m2

3 pokoje na jasieniu | gotowe | duży balkon 11,6m2
3 pokoje na jasieniu | gotowe | duży balkon 11,6m2

Główne cechy mieszkania

Cena

665 482 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

64,36 m2

Cena za m2

10 339 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-05-11

Opis nieruchomości o powierzchni 64,36 m2

3 pokoje na jasieniu | gotowe | duży balkon 11,6m2

FINANSE - ZAKUP BEZ PODATKU:
• Cena: 665 482 PLN
• Podatek PCC: 0% (Oszczędzasz ok. 13 300 PLN!)
• Prowizja: 0% (Zakup bezpośrednio, bez dodatkowych kosztów)
• Status: Mieszkanie GOTOWE DO ODBIORU - nie czekasz na koniec budowy, odbierasz klucze i wykańczasz!

DLACZEGO TO MIESZKANIE?
• Kameralność: To nie jest wielkie blokowisko. Budynek składa się z zaledwie 15 apartamentów, co gwarantuje spokój, bezpieczeństwo i sąsiedzką atmosferę.
• Przestrzeń na zewnątrz: Do mieszkania przynależy przestronny balkon o powierzchni aż 11,62 m² - idealne miejsce na letni wypoczynek.
• Work-Life Balance: Jasień to dzielnica stworzona dla osób aktywnych. Bliskość Jeziora Jasień, toru wrotkarskiego i biegowego pozwala na relaks zaraz po pracy.
• Design Premium: Nowoczesna architektura, wysoka jakość materiałów i przemyślane części wspólne.

FUNKCJONALNY UKŁAD (64,36 m²): Projekt został stworzony z myślą o rodzinach i osobach pracujących zdalnie:
• Salon z aneksem kuchennym: Sercem domu jest jasna strefa dzienna z dużymi przeszkleniami i wyjściem na balkon.
• Dwie ustawne sypialnie: Jedna idealna jako główna sypialnia, druga jako pokój dziecięcy lub kameralne, domowe biuro (zgodnie z ideą projektu).
• Komfortowa łazienka: Pomieści wszystkie niezbędne wygody.
• Przedpokój: Z miejscem na pojemne szafy w zabudowie.

LOKALIZACJA - WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI:
• Komunikacja: Bliskość Obwodnicy Trójmiasta oraz doskonałe połączenie z centrum Gdańska.