Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Oliwa, 63,50 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Tyszkiewicz Nieruchomości

Gdańsk, Oliwa, ul. Bitwy Oliwskiej

845 000

13 307 /m2

Świetna lokalizacja , dostępne od zaraz
Świetna lokalizacja , dostępne od zaraz

Główne cechy mieszkania

Cena

845 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

63,50 m2

Cena za m2

13 307 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 63,50 m2

Świetna lokalizacja , dostępne od zaraz

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą 3 pokojowego mieszkania
w atrakcyjnej lokalizacji, jaką jest Gdańsk Oliwa. 

Atuty:

  • Idealna lokalizacja: Doskonale skomunikowane mieszkanie, blisko do linii ZKM i SKM. 
  • Rozkład: Mieszkanie na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego, 3 pokojowe z balkonem, wyposażone, dwustronne i słoneczne, dostępne od zaraz.
  • Prywatność: Parking tylko dla mieszkańców (identyfikator).
  • Wszystko pod ręką: sklepy, knajpki i ścieżki rowerowe zaraz po wyjściu z klatki.

Lokalizacja:
Bitwy Oliwskiej 18 znajduje się w dzielnicy Oliwa / Żabianka w Gdańsku, blisko Sopotu.
Adres należy do spokojnej, mieszkalnej części miasta z blokami i niską zabudową. 
W okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz inne budynki mieszkalne.
Bardzo blisko znajduje się przystanek SKM Gdańsk Żabianka-AWFiS, co zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska i Sopotu.
W pobliżu przebiega też główna arteria - Aleja Grunwaldzka, z licznymi autobusami i tramwajami.
Niedaleko są tereny rekreacyjne, m.in. Park Oliwski (kilka minut samochodem).
Lokalizacja jest wygodna zarówno do życia, jak i wynajmu - blisko uczelni (AWFiS), morza i centrum Trójmiasta. 

Mieszkanie:
Mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze o powierzchni 63,50 m2
z balkonem, o funkcjonalnym, dwustronnym układzie, zapewniającym dobre doświetlenie pomieszczeń przez cały dzień oraz naturalnej wentylacji.