Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Oliwa - 39 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 43 mieszkania na sprzedaż w Oliwie

  Rynek wtórny - 37 mieszkań na sprzedaż w Oliwie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 94 mkw. Rok budowy: 1900. Cena - 1 599 999 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 81,45 mkw. Rok budowy: 1899. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 74 mkw. Cena - 969 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 23 mkw. Cena - 385 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 56 mkw. Rok budowy: 1963. Cena - 750 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją GAUDIUM Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 65 mkw. Rok budowy: 1906. Cena - 1 880 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją White Wood Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 36,60 mkw. Rok budowy: 1974. Cena - 600 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 1 077 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 104,55 mkw. Rok budowy: 1890. Cena - 1 300 000 zł. Mieszkanie ma 6 pokoi, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 77,28 mkw. Rok budowy: 1910. Cena - 910 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 94 mkw. Rok budowy: 1900. Cena - 1 599 999 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 73,20 mkw. Rok budowy: 1910. Cena - 979 999 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 77,66 mkw. Rok budowy: 1900. Cena - 930 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 27,63 mkw. Rok budowy: 1907. Cena - 380 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 93,42 mkw. Rok budowy: 1900. Cena - 1 529 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości GENTLEMAN.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 23 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 385 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 9 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 85 mkw. Rok budowy: 1905. Cena - 1 250 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 107 mkw. Rok budowy: 1929. Cena - 1 349 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 52,30 mkw. Rok budowy: 1920. Cena - 627 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 57,90 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Moderna Holding.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 23 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 385 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 9 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Magic House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 69,82 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Budner Inwestycje Sp. z o.o..
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Oliwa o powierzchni 58,90 mkw. Rok budowy: 1940. Cena - 775 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Magic House.
  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Oliwie

  Oliwa to niezwykle popularna dzielnica Gdańska, która przez cały rok przyciąga nie tylko turystów, ale również nowych mieszkańców. Bogata historia, dogodne położenie oraz wiele udogodnień w zakresie warunków życiowych sprawiają, że mieszkania na sprzedaż w Oliwie cieszą się dużą popularnością na trójmiejskim rynku nieruchomości.


  Niezwykłe położenie dzielnicy

  Oliwa zlokalizowana jest w północnej części Gdańska i stanowi jedną z granicznych jednostek tego miasta. Sąsiaduje z takimi dzielnicami jak Osowa, Żabianka, Przymorze Małe, Strzyża czy Brętowo a od północy z miastem Sopot. Nie jest to jednostka położona bezpośrednio nad brzegiem Morza Bałtyckiego, jednak również wyróżnia się dogodnymi uwarunkowaniami przyrodniczymi. Znaczącą większość powierzchni dzielnicy stanowią tereny zielone. Zajmują one niemal 90% całej powierzchni dzielnicy i są zlokalizowane po stronie zachodniej Gdańska. To właśnie tu znajdują się największe parki w Gdańsku a także Lasy Oliwskie, które wchodzą w skład Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ponadto, dzielnica jest doskonale skomunikowana z pozostałymi regionami Gdańska oraz całego Trójmiasta, a także z innymi miejscowościami.


  Dogodne połączenia

  Zachodnią granicę Oliwy wyznacza trasa szybkiego ruchu S6 stanowiąca Obwodnicę Trójmiasta. Dzięki tej trasie mieszkańcy Oliwy mogą bezpośrednio dojechać m.in do takich miast, jak: Reda, Wejherowo, Koszalin, Lębork czy Słupsk. Z kolei w części mieszkalnej, położonej na wschód, przebiega droga wojewódzka nr 468, która umożliwia szybki dojazd do centrum miasta.

  Na terenie Oliwy znajdują się również przystanki Szybkiej Kolei Miejskiej, a także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. To sprawia, że mieszkańcy Oliwy mogą szybko przemieszczać się po całym obszarze Trójmiasta zarówno transportem samochodowym, jak i publicznym. Przyciąga to nowych mieszkańców, wśród których dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania na sprzedaż na Oliwie, a także inwestorów.


  Potencjał inwestycyjny Oliwy

  Tak dogodne uwarunkowania w zakresie infrastruktury drogowej oraz bogata różnorodność przyrodnicza stanowią atrakcyjne cechy dla przedsiębiorców, którzy coraz częściej decydują się inwestować pieniądze w Oliwie. Doskonałym przykładem tego są między innymi biurowce Olivia Business Centre i Alchemia, czyli największe kompleksy biurowe w północnej Polsce, które znajdują się właśnie na terenie Oliwy. Rozbudowywane centrum biznesowe, a także zlokalizowana tu uczelnia Uniwersytet Gdański mają duże przełożenie na zainteresowanie lokalnym rynkiem nieruchomości, na którym szczególnie warto wyróżnić mieszkania na sprzedaż w Oliwie Gdańsk.


  Rynek nieruchomości w Oliwie

  Strefa mieszkalna Oliwy jest jedną z najmniejszych pod względem powierzchni wśród gdańskich dzielnic. Jednak jej lokalny rynek nieruchomości jest rozbudowany, a to za sprawą stale pojawiających się nowych inwestycji. Znajdziemy tu oferty zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, a są to takie obiekty, jak: domy, lokale użytkowe, apartamenty, działki, biura oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Oprócz dogodnych warunków życiowych Oliwa stanowi atrakcyjny punkt na mapie gdańskiego rynku nieruchomości ze względu na relatywnie niższe ceny nieruchomości. Wynikają one m.in z dalszej odległości od ścisłego centrum miasta, a także z dalszej odległości od morza. Mimo to Oliwa stanowi niezwykle popularny i atrakcyjny punkt na mapie Gdańska.

   

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Gdańsku? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Oliwie Gdańsk na GetHome.pl i znajdź swoje wymarzone lokum.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: