Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Mieszkania
  2. Na sprzedaż
  3. Pomorskie
  4. Gdańsk

  Mieszkania na sprzedaż - Gdańsk, Oliwa - 33 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Oliwie

  Rynek wtórny - 31 mieszkań na sprzedaż w Oliwie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Oliwie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Oliwie kawalerki:

  W Oliwie jest 5 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 382 800 zł

  Średni metraż kawalerek to 31 m2

  Mieszkania w Oliwie dwupokojowe:

  W Oliwie jest 10 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 775 244 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 55 m2

  Mieszkania w Oliwie trzypokojowe:

  W Oliwie jest 9 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 752 778 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 66 m2

  Mieszkania w Oliwie czteropokojowe:

  W Oliwie jest 6 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 974 500 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 88 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Oliwie - oferty deweloperów

   - 1 ogłoszenie

  Mieszkania używane w Oliwie - oferty agencji nieruchomości

   - 31 ogłoszeń
  Mieszkanie
  4 pokoje97,70 m2

  899 000

  9 201 zł/m2

  Gdańsk, Oliwa, ul. Arenda Dickmana

  Nowe mieszkanie
  2 pokoje54,10 m2

  680 940

  12 586 zł/m2

  Gdańsk, Oliwa, ul. Spacerowa

  OLIVA KONCEPT - 1 oferta
  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Oliwie

  Oliwa to niezwykle popularna dzielnica Gdańska, która przez cały rok przyciąga nie tylko turystów, ale również nowych mieszkańców. Bogata historia, dogodne położenie oraz wiele udogodnień w zakresie warunków życiowych sprawiają, że mieszkania na sprzedaż w Oliwie cieszą się dużą popularnością na trójmiejskim rynku nieruchomości.


  Niezwykłe położenie dzielnicy

  Oliwa zlokalizowana jest w północnej części Gdańska i stanowi jedną z granicznych jednostek tego miasta. Sąsiaduje z takimi dzielnicami jak Osowa, Żabianka, Przymorze Małe, Strzyża czy Brętowo a od północy z miastem Sopot. Nie jest to jednostka położona bezpośrednio nad brzegiem Morza Bałtyckiego, jednak również wyróżnia się dogodnymi uwarunkowaniami przyrodniczymi. Znaczącą większość powierzchni dzielnicy stanowią tereny zielone. Zajmują one niemal 90% całej powierzchni dzielnicy i są zlokalizowane po stronie zachodniej Gdańska. To właśnie tu znajdują się największe parki w Gdańsku a także Lasy Oliwskie, które wchodzą w skład Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ponadto, dzielnica jest doskonale skomunikowana z pozostałymi regionami Gdańska oraz całego Trójmiasta, a także z innymi miejscowościami.


  Dogodne połączenia

  Zachodnią granicę Oliwy wyznacza trasa szybkiego ruchu S6 stanowiąca Obwodnicę Trójmiasta. Dzięki tej trasie mieszkańcy Oliwy mogą bezpośrednio dojechać m.in do takich miast, jak: Reda, Wejherowo, Koszalin, Lębork czy Słupsk. Z kolei w części mieszkalnej, położonej na wschód, przebiega droga wojewódzka nr 468, która umożliwia szybki dojazd do centrum miasta.

  Na terenie Oliwy znajdują się również przystanki Szybkiej Kolei Miejskiej, a także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. To sprawia, że mieszkańcy Oliwy mogą szybko przemieszczać się po całym obszarze Trójmiasta zarówno transportem samochodowym, jak i publicznym. Przyciąga to nowych mieszkańców, wśród których dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania na sprzedaż na Oliwie, a także inwestorów.


  Potencjał inwestycyjny Oliwy

  Tak dogodne uwarunkowania w zakresie infrastruktury drogowej oraz bogata różnorodność przyrodnicza stanowią atrakcyjne cechy dla przedsiębiorców, którzy coraz częściej decydują się inwestować pieniądze w Oliwie. Doskonałym przykładem tego są między innymi biurowce Olivia Business Centre i Alchemia, czyli największe kompleksy biurowe w północnej Polsce, które znajdują się właśnie na terenie Oliwy. Rozbudowywane centrum biznesowe, a także zlokalizowana tu uczelnia Uniwersytet Gdański mają duże przełożenie na zainteresowanie lokalnym rynkiem nieruchomości, na którym szczególnie warto wyróżnić mieszkania na sprzedaż w Oliwie Gdańsk.


  Rynek nieruchomości w Oliwie

  Strefa mieszkalna Oliwy jest jedną z najmniejszych pod względem powierzchni wśród gdańskich dzielnic. Jednak jej lokalny rynek nieruchomości jest rozbudowany, a to za sprawą stale pojawiających się nowych inwestycji. Znajdziemy tu oferty zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, a są to takie obiekty, jak: domy, lokale użytkowe, apartamenty, działki, biura oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Oprócz dogodnych warunków życiowych Oliwa stanowi atrakcyjny punkt na mapie gdańskiego rynku nieruchomości ze względu na relatywnie niższe ceny nieruchomości. Wynikają one m.in z dalszej odległości od ścisłego centrum miasta, a także z dalszej odległości od morza. Mimo to Oliwa stanowi niezwykle popularny i atrakcyjny punkt na mapie Gdańska.

   

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Gdańsku? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Oliwie Gdańsk na GetHome.pl i znajdź swoje wymarzone lokum.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera