Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Wrzeszcz, 47 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Pepper House

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Bolesława Chrobrego

1 010 500

21 500 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

1 010 500 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

47 m2

Cena za m2

21 500 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-04-21

Opis nieruchomości o powierzchni 47 m2

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe położone na prestiżowym osiedlu Mila Baltica przy ul. Chrobrego 96 w Gdańsku (Wrzeszcz Dolny). Inwestycja renomowanego dewelopera Robyg charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia oraz kameralną, niską zabudową (4-5 kondygnacji). Osiedle zlokalizowane jest w otoczeniu terenów zielonych, w sąsiedztwie parków i ogródków działkowych.

Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój (idealny jako pokój dziecięcy lub gabinet), łazienka z wanną, przedpokój z zabudowaną szafą oraz duży balkon z widokiem na zieleń. Nieruchomość sprzedawana jest z pełnym wyposażeniem - w cenie pozostają wszystkie meble oraz sprzęty AGD, w tym pralko-suszarka.

Osiedle Mila Baltica to zamknięta, monitorowana inwestycja oferująca mieszkańcom dostęp do części wspólnych, takich jak siłownia, sauna oraz bawialnia dla dzieci. Budynki wyposażone są w wideodomofony, a nad bezpieczeństwem czuwa ochrona.

Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej oraz terenów rekreacyjnych. W odległości około 20 minut spacerem znajduje się plaża w Brzeźnie, w pobliżu m.in. Park Reagana. Przystanki tramwajowe i autobusowe oddalone są o około 200 m, przedszkole o około 300 m. W okolicy znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe. Nieruchomość zapewnia również szybki dojazd do Wrzeszcza, Politechnika Gdańska oraz centrum Gdańska.