Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Jasień, 73,50 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Trevo Nieruchomości

Gdańsk, Jasień, ul. Damroki

959 000

13 047 /m2

Niska zabudowa | cicha okolica | dla obcokrajowców
Niska zabudowa | cicha okolica | dla obcokrajowców

Główne cechy mieszkania

Cena

959 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

73,50 m2

Cena za m2

13 047 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-10-01

Opis nieruchomości o powierzchni 73,50 m2

Niska zabudowa | cicha okolica | dla obcokrajowców

ATUTY:

- Duża ilość zieleni - starannie pielęgnowane tereny wspólne
- Bardzo blisko szkoła i przedszkole
- Duża ilość miejsc parkingowych pod budynkiem
- Bardzo blisko komunikacji miejskiej
- W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe
- Szeroki i przestronny balkon
- Duża piwnica
- Doskonały rozkład pomieszczeń, świetnie wykorzystane przestrzenie
- Oferta dostępna dla obywateli spoza UE (mieszkanie spółdzielczo-własnościowe)

MIESZKANIE:
Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień znajdujące się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku. Mieszkanie jest bardzo jasne oraz klimatyczne. Dwustronna ekspozycja okien. Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. 
Lokal położony jest w kameralnym budynku, okolica charakteryzuje się niską zabudową.

Opłaty eksploatacyjne mieszkania w wysokości około 1300zł/miesiąc.

W skład mieszkania wchodzą:
- Przestronny salon z wyjściem na balkon (19 m2)
- Pokój I (12,85 m2)
- Pokój II (13,3 m2)
- Duża oddzielna kuchnia (11,6 m2)
- Łazienka z WC (6 m2)
- Schowek/garderoba (1,3 m2)
- Przedpokój (9,5 m2)

Do mieszkania przynależy duża piwnica (ok. 12,5 m2).

Termin wydania nieruchomości: do uzgodnienia.

BUDYNEK:
Położony w kameralnej, zadbanej okolicy, oferuje przyjazne otoczenie z dostępem do licznych terenów spacerowych i rekreacyjnych. Nowoczesna zabudowa oraz estetyczne części wspólne zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa, a dogodna lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum Gdańska oraz pełnej infrastruktury miejskiej - sklepów, szkół i usług. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających spokojnego miejsca do życia.