Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Gdańsk Siedlce, 61,11 m2, 6 piętro
Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa
Gdańsk, Siedlce, ul. Kartuska
999 999 zł
16 363 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 61,11 m2
Gotowe 4 pokoje | balkon 9m2 | 0% pcc
FINANSE - ZAMIESZKAJ OD ZARAZ:
• Cena: 999 999 PLN
• Podatek PCC: 0% (Oszczędzasz blisko 20 000 PLN!)
• Prowizja: 0% (Zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy gratis)
• Status: Mieszkanie GOTOWE DO ODBIORU - odbierasz klucze i startujesz z wykończeniem!
NAJWIĘKSZE ATUTY:
• Inteligentny dom (Smart Home): Mieszkanie wyposażone w system sterowania z poziomu telefonu. Zarządzaj oświetleniem, ogrzewaniem oraz zaworami wody z dowolnego miejsca na świecie. To wygoda, bezpieczeństwo i realna oszczędność na rachunkach.
• Maksymalna liczba pokoi: Na 61 m² mamy aż 3 ustawne sypialnie i salon z aneksem. To idealne rozwiązanie dla rodziny 2+2 lub jako inwestycja pod wynajem na pokoje.
• Wysokie piętro (6 z 6): Brak sąsiadów nad głową, lepsze doświetlenie i widok na panoramę okolicy.
• Duży balkon (9 m²): Idealne miejsce na odpoczynek w słoneczne dni.
• Podwójny komfort: W mieszkaniu zaprojektowano zarówno łazienkę, jak i osobne WC, co przy 4 pokojach jest kluczowe dla wygody domowników.
FUNKCJONALNY UKŁAD (61,11 m²):
• Salon z aneksem (19,23 m²): Z bezpośrednim wyjściem na duży balkon.
• Trzy sypialnie (ok. 9 m² każda): Ustawne pokoje, idealne na sypialnię główną, pokoje dziecięce lub biuro.
• Łazienka (4,38 m²) + Osobne WC (1,70 m²).
• Przedpokój (8,31 m²): Z miejscem na pojemną szafę wnękową.
LOKALIZACJA:
• Centrum na wyciągnięcie ręki: Kilka minut tramwajem do Gdańska Głównego i Starówki.