Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Siedlce - 44 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 486 mieszkań na sprzedaż na Siedlcach

  Rynek wtórny - 39 mieszkań na sprzedaż na Siedlcach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 72,64 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 1 271 200 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 96,94 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 1 720 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 78,80 mkw. Rok budowy: 1932. Cena - 1 149 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 37 mkw. Cena - 599 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 67,84 mkw. Rok budowy: 1996. Cena - 849 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 78 mkw. Cena - 1 199 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 65,84 mkw. Rok budowy: 1986. Cena - 832 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 11 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 55,15 mkw. Rok budowy: 1928. Cena - 549 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 64 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 780 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 52 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 950 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 43,78 mkw. Cena - 550 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 47,39 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 899 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 46,67 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 900 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 78,80 mkw. Rok budowy: 1932. Cena - 1 199 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bocian Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 70,15 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 1 300 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 28,50 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 679 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alb Aleksander Łyczkowski.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 65,84 mkw. Rok budowy: 1986. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 11 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości GENTLEMAN.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 34 mkw. Cena - 439 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 59,55 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 714 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 34 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 439 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 92,65 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 750 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 52,50 mkw. Rok budowy: 1945. Cena - 569 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Siedlce o powierzchni 49,51 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 589 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Siedlce – atrakcyjne oferty nieruchomości w popularnej dzielnicy

  Dzielnica Siedlce to stosunkowo niewielki obszar Gdańska położony nieopodal Śródmieścia. Zapewnia on bardzo dobry dojazd do centrum i dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się tutejsze mieszkania na sprzedaż. Gdańsk Siedlce to lokalizacja ze zróżnicowaną zabudową, w której każdy znajdzie odpowiednią nieruchomość. Dowiedz się więcej na temat tego rynku i jego oferty!

  Mieszkania na sprzedaż – Gdańsk Siedlce z ofertą dla każdego

  Interesują Cię nieruchomości w pobliżu centrum Gdańska, z dobrą komunikacją i dostępem do najważniejszych usług? Być może to właśnie ty znajdziesz idealne mieszkanie. Gdańsk Siedlce to dzielnica, która jest położona centralnie, a jednocześnie dość cicha. Zabudowa jest tutaj dość zróżnicowana – powstają nowe osiedla, ale sporo jest także starszych bloków, kamienic i domów jednorodzinnych. Mieszka tu sporo seniorów, często związanych z dzielnicą od wielu lat.

  Chętnie osiedlają się tu także rodziny z dziećmi, ponieważ obszar oferuje bliskość centrum miasta, a jednocześnie dobry dostęp do opieki zdrowotnej czy oświaty, czy terenów zielonych. Lokalizacja jest atrakcyjna także dla studentów ze względu na bliskość uczelni. W związku z tym zakup mieszkania w Gdańsku Siedlcach może być bardzo dobrą inwestycją na wynajem.

  Sprzedam mieszkanie Gdańsk Siedlce – ogłoszenia dopasowane do różnych potrzeb

  Szerokie zainteresowanie dzielnicą sprawia, że można na niej znaleźć różnorodne nieruchomości. Część z nich to preferowane przez wiele osób, szczególnie młodych, nowe mieszkania. Gdańsk Siedlce to bowiem obszar, który stale się rozbudowuje. Nowe budownictwo to również gwarancja nowych instalacji, a często także takich elementów jak balkon, winda, garaż podziemny czy plac zabaw dla dzieci. W związku z tym tego typu nieruchomości często są wybierane przez rodziny. Mieszkania 3-pokojowe są natomiast poszukiwane najchętniej.

  Single i pary również chętnie decydują się na nowe mieszkania. Gdańsk Siedlce ma im do zaoferowania także popularne kawalerki oraz lokale dwupokojowe. W dzielnicy szeroka jest także oferta nieruchomości w typowych blokach z okresu PRL. To znakomity wybór dla osób, którym zależy na praktycznym układzie i ustawności mieszkania na sprzedaż. Gdańsk Siedlce zapewnia także szeroką ofertę inwestorów – dostępne lokale można bez trudu przygotować na wynajem dla studentów, singli, par lub rodzin.

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Siedlce – ceny w lokalizacji

  Ile trzeba zapłacić za mieszkanie w Gdańsku Siedlcach? Ceny za 1 m2 są zróżnicowane przede wszystkim ze względu na dużą rozpiętość ofert. Drożej jest w nowych budynkach, taniej w blokach z wielkiej płyty. Najtańsze są natomiast mieszkania do remontu lub odświeżenia. Nie bez znaczenia jest także lokalizacja. Ul. Kartuska oraz równoległa do niej ul. Malczewskiego to bardzo popularne adresy, które zapewniają znakomity dostęp do infrastruktury. Dlatego zlokalizowane ta nieruchomości są nieco droższe. Więcej trzeba zapłacić także za mieszkanie znajdujące się bliżej Starego Miasta. Droższe będzie także mieszkanie z pięknym widokiem na miasto czy innymi unikalnymi walorami. Statystycznie jednak tutejsze ceny plasują się nieco poniżej średniej dla miasta.

  W tej dzielnicy dość intensywnie jest prowadzona sprzedaż mieszkań. Gdańsk Siedlce bez pośredników zapewnia jednak tylko okrojoną ofertę. Wiele nieruchomości jest obsługiwanych przez agencje, które zapewniają sprawne przejście przez formalności i dbają o prawidłowość procedur. Na naszej stronie znajdziesz tylko sprawdzone i aktualne oferty. Sprawdź koniecznie dostępne mieszkania na sprzedaż. Gdańsk Siedlce to różnorodna dzielnica, więc na pewno przydatne okażą się nasze opcje wyszukiwania. Filtruj ogłoszenia według ceny, powierzchni, roku budowy i innych ważnych parametrów lub wyszukuj je na mapie. Dzięki temu z  łatwością znajdziesz idealną nieruchomość!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: