Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdańsk Orunia Górna - Gdańsk Południe, 53,80 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Navigat Nieruchomości

Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Kurierów Armii Krajowej

684 900

12 730 /m2

Słoneczne mieszkanie, idealnie skomunikowane!
Słoneczne mieszkanie, idealnie skomunikowane!

Główne cechy mieszkania

Cena

684 900 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

53,80 m2

Cena za m2

12 730 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 53,80 m2

Słoneczne mieszkanie, idealnie skomunikowane!

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdańskiej Oruni Górnej przy ul. Kurierów Armii Krajowej!

Rozwinięta dzielnica, w której znajdziesz wszystko co potrzebne. Bliskość głównych szlaków komunikacyjnych zapewni dobre połączenie z tętniącym życiem, zabytkowym centrum Gdańska.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 4 w bloku mieszkalnym z 2002 r. Budynek jak i klatka są w dobrym stanie technicznym. Wejście do klatki zabezpieczone jest domofonem. Przy bloku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe tylko dla mieszkańców - za szlabanem.

Lokal mieszkalny o powierzchni 53.80m2 składa się z przestronnego salonu z bezpośrednim wyjściem na balkon, sypialni, otwartej na salon kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Ustawny układ, który umożliwia łatwe wydzielenie trzeciego pokoju. Mieszkanie w dobrym stanie, do wydania od zaraz!

Ekspozycja południowa, która sprawia że mieszkanie jest jasne i ciepłe, co zwiększa komfort użytkowania. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Opłaty eksploatacyjne to ok.750 zł/msc. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2.80m2.

Nieruchomość doskonale sprawdza się zarówno jako lokata kapitału czy inwestycja ale również może być świetnym mieszkaniem rodzinnym w rozwiniętej dzielnicy Gdańska.

Mieszkanie 2 pokojowe

Lokalizacja mieszkania w Oruni Górnej - Gdańsk Południe