Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe - 75 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 548 mieszkań na sprzedaż Oruni Górnej - Gdańsk Południe

  Rynek wtórny - 63 mieszkania na sprzedaż Oruni Górnej - Gdańsk Południe

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 36 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 499 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 76,01 mkw. Rok budowy: 2002. Cena - 740 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 39,71 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 58,04 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 560 500 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 36 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 519 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją REALTY ZONE.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 75,52 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 708 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 47,17 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 683 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 37,09 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 569 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją REALTY ZONE.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 78,90 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 720 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 60,11 mkw. Cena - 719 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 61,27 mkw. Rok budowy: 1989. Cena - 635 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 78,50 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 749 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości GENTLEMAN.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 64 mkw. Cena - 660 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 61,73 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 780 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 64 mkw. Cena - 660 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 36,06 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 480 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 71,90 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 690 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją White Wood Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 83,30 mkw. Cena - 999 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 36 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 519 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 69,70 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 800 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 43,26 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 559 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Take Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 64 mkw. Cena - 660 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 61,84 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 770 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją REALTY ZONE.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Orunia Górna - Gdańsk Południe

  Orunia Górna-Gdańsk Południe to dzielnica położona przy południowej granicy miasta. Spora odległość od centrum jest tu rekompensowana przez zieleń i kameralną, spokojną atmosferę. Coraz więcej osób interesują jednak tutejsze mieszkania na sprzedaż. Gdańsk Orunia Górna odpowiada natomiast na to zapotrzebowanie dużą ilością inwestycji. Czym charakteryzują się tutejsze mieszkania? Orunia Górna-Gdańsk Południe to dzielnica, która ma naprawdę sporo do zaoferowania. Dowiedz się więcej!

  Mieszkania Orunia Górna-Gdańsk Południe – dla poszukujących spokoju

  Gdańsk to jedno z największych miast w Polsce, które przyciąga licznymi możliwościami rozwoju, stanowiskami pracy oraz unikalnym położeniem nad brzegiem Bałtyku. W związku z tym występuje tu bardzo duże zapotrzebowanie na mieszkania. Gdańsk Orunia Górna to najmłodsza dzielnica miasta, która została wyodrębniona w zaledwie 2018 roku. Dziś intensywnie realizowane są tutaj inwestycje, dzięki którym powstają liczne nowe mieszkania. Orunia Górna nadal zachowuje jednak swój kameralny charakter. Jest tutaj dość cicho i spokojnie, a wokół budynków znajduje się sporo zieleni. Sprawia to, że tutejsze nieruchomości przyciągają przede wszystkim rodziny oraz seniorów. Nie są nimi natomiast zainteresowaniu studenci, ponieważ okolica jest oddalona nie tylko od uczelni, ale również od rozrywkowego centrum miasta.

  Idealne mieszkanie Gdańsk Orunia Górna – dopasowane do Twoich potrzeb

  Duża ilość inwestycji sprawia, że łatwo jest tu znaleźć idealne mieszkanie. Gdańsk Orunia Górna oferuje przede wszystkim mieszkania 2-pokojowe przystosowane do potrzeb młodych rodzin, par i seniorów. Dość łatwo można tu znaleźć także 3 pokoje. Dostępne są ponadto większe mieszkania Orunia Górna. Deweloper zwykle przewiduje w każdej inwestycji co najmniej kilka przestronnych apartamentów. Dlatego można tu kupić także mieszkanie o powierzchni 100 m2 lub większej.

  Kto jeszcze chętnie wybiera tutejsze mieszkania? Orunia Górna nowe nieruchomości często kieruje do inwestorów. Kupują oni atrakcyjne lokale z przeznaczeniem na wynajem lub z myślą o ich urządzeniu i sprzedaży z zyskiem. Dzięki temu na rynek wtórny dość często trafiają nowe i w pełni urządzone mieszkania bez pośredników. Gdańsk Orunia Górna może być zatem idealnym wyborem dla osób, które chcą móc od razu wprowadzić się do nowej nieruchomości.

  Ceny w dzielnicy Orunia Górna – mieszkania na sprzedaż

  Jak kształtują się ceny w dzielnicy Orunia Górna? Mieszkania na sprzedaż w tym obszarze z całą pewnością statystycznie są dużo tańsze niż w centrum. Ceny za 1 m2 powierzchni użytkowej są tu nawet kilka ray niższe niż w Śródmieściu i innych popularnych dzielnicach. Wiele zależy jednak od dokładnego usytuowania mieszkania. Orunia Górna Platynowa to lokalizacja charakteryzująca się nieco wyższymi cenami. Zapewnia jednak bardziej rozwiniętą infrastrukturę. Gdzie jeszcze znajdują się nieco droższe mieszkania? Orunia Górna ul. Dywizji Wołyńskiej to kolejny przykład popularnej i nieco kosztowniejszej lokalizacji. Taniej jest natomiast w południowej części dzielnicy.

  Duże znaczenie dla ceny w ogłoszeniu mają jednak również wiek i stan nieruchomości. Nowoczesne, słoneczne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie może być nawet o kilkadziesiąt procent droższe od podobnego lokalu do remontu lub własnego wykończenia.

  Sprzedam mieszkanie Orunia Górna – wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu

  Szukasz nieruchomości w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe? Wszystkie aktualne ogłoszenia o sprzedaży znajdziesz na GetHome.pl. Ułatwiamy również wyszukanie idealnego mieszkania dzięki filtrom (według powierzchni, liczby pokoi, ceny, udogodnień, wieku budynku itp.) oraz interaktywnej mapie. Sprawdź, jak to działa i przeglądaj wygodnie wszystkie dostępne mieszkania na sprzedaż. Gdańsk Orunia Górna czeka na Ciebie z atrakcyjnymi ofertami!

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: