Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Gdańsk Jasień, 74,01 m2, 3 piętro
Oferta sprzedaży od Magic House
Gdańsk, Jasień, ul. Lawendowe Wzgórze
975 000 zł
13 173 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 74,01 m2
Nowoczesne mieszkanie | smart house | lawendowe
Nowoczesne mieszkania w standardzie Smart House | Komfort i funkcjonalność
Mieszkania z rynku pierwotnego, bez podatku PCC.
Nowy, sześciopiętrowy budynek z 53 mieszkaniami stanowi ostatni etap nowoczesnej i przemyślanej inwestycji mieszkaniowej, stworzonej z myślą o codziennym komforcie mieszkańców. Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz liczne udogodnienia sprawiają, że osiedle doskonale odpowiada na potrzeby osób szukających nowoczesnego miejsca do życia w dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej.
Inwestycja została zaprojektowana zgodnie z ideą miasta 15-minutowego, dzięki czemu najważniejsze punkty usługowe, rekreacyjne i komunikacyjne znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Na terenie osiedla zaplanowano lokale usługowe, place zabaw, starannie zaprojektowaną zieleń oraz elementy małej architektury, które tworzą przyjazną przestrzeń do codziennego życia i wypoczynku.
Najważniejsze atuty inwestycji:
- Smart House by Keemple w standardzie
- nowoczesny, sześciopiętrowy budynek
- wysoki standard części wspólnych
- duże balkony oraz prywatne ogródki
- lokale o wysokości nawet 280 cm
- szklane balustrady
- rozbudowany system wentylacji
- panele fotowoltaiczne oraz ogrody deszczowe
Dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców:
- komórki lokatorskie
- światłowód
- system bezpieczeństwa
- antywłamaniowe drzwi wejściowe
- rozpoznawanie tablic rejestracyjnych