Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdańsk Orunia Górna - Gdańsk Południe, 43,25 m2, parter

Oferta sprzedaży od Trevo Nieruchomości

Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Niepołomicka

674 000

15 583 /m2

Wysoki standard wykończenia | ogródek |nowe bud
Wysoki standard wykończenia | ogródek |nowe bud

Główne cechy mieszkania

Cena

674 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

43,25 m2

Cena za m2

15 583 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-05-18

Opis nieruchomości o powierzchni 43,25 m2

Wysoki standard wykończenia | ogródek |nowe bud

Jeśli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania to idealnie trafiłeś :)

ATUTY:
- Nowoczesne, nigdy niezamieszkałe 
- Nowy sprzęt  AGD i RTV
- Dużo zieleni w okolicy
- W pełni wykończone 
- Nowe budownictwo
- Wysoka jakość wykończenia (zabudowa stolarska)
- Bliskość sklepów
- Dobrze skomunikowane
- Ogródek (96m2)
- Prywatne miejsce parkingowe

MIESZKANIE:
Nieruchomość znajduje się na parterze w 3 - piętrowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Wnętrze wykończone w wysokim standardzie, nie wymaga nakładów finansowych. Meble zostały zrobione na wymiar. Klatka schodowa w budynku jest szeroka i zadbana. Budynek, jak i osiedle są objęte monitoringiem. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Ogrzewanie oraz woda pochodzą z sieci miejskiej. 

W skład mieszkania wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym (21,6m2) oraz wyjściem na ogródek (96m2)
- sypialnia (10,58m2)
- łazienka z wc ( 4,13m2)
- przedpokój (6,94m2)

Do mieszkania przynależy:
naziemne miejsce parkingowe- dodatkowo płatne - 20 000 zł.

LOKALIZACJA:
Okolica jest pełna terenów zielonych, spacerowych, wypoczynkowych. Idealna dla rodziny, która szuka spokoju i relaksu w swoim mieszkaniu oraz w swojej okolicy. Kilka minut drogi obok znajduje się przystanek autobusowy, sklep Żabka, piekarnia, restauracje, poczta. Kawałek dalej mieści się żłobek, przedszkole, boisko, kolejne sklepy i restauracje. Dojazd samochodem do Obwodnicy Trójmiasta zajmuje ok 10 min. Autobusy miejskie dojeżdżają do pobliskiej pętli tramwajowej oraz autobusowej Łostowice - Świętokrzyska. Dojazd do centrum Gdańska można zoptymalizować zależnie od aktualnych warunków na drodze w 3 różnych kierunkach (Obwodnicą, al. Havla lub przez Trakt Św. Wojciecha).