Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice

  - 491 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 394 mieszkania na sprzedaż na Ujeścisku-Łostowicach

  Rynek wtórny - 44 mieszkania na sprzedaż na Ujeścisku-Łostowicach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Ujeścisko-Łostowice - sprawdź, jakie nieruchomości znajdziesz w ofercie!

  Gdańsk Ujeścisko-Łostowice jest jedną z 35 dzielnic Gdańska. Dzielnica jest oddalona od linii brzegowej, ale dysponuje licznymi terenami zielonymi, które sprawiają, że okolica jest spokojna i przyjazna dla mieszkańców. Stały rozwój oferty mieszkaniowej i powiększająca się infrastruktura stale przyciągają tu nowych mieszkańców. Osoby szukające mieszkania mogą także liczyć na korzystną cenę. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i jakie lokale cieszą się największą popularnością?

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Ujeścisko - Przemyska

  Tereny dzielnicy Gdańsk Ujeścisko-Łostowice należały dawniej do okalających miasto wsi, a same Łostowice stanowiły samodzielną gminę. W 1973 roku obszar został przyłączony do Gdańska, a w 2010 utworzono odrębną jednostkę administracyjną o nazwie Ujeścisko-Łostownice. Od tej pory dzielnica przeżywa duże ożywienie budowlane, stając się jednym z ulubionych adresów mieszkańców Gdańska. Gdzie można znaleźć mieszkania na sprzedaż Gdańsk Ujeścisko? Rynek wtórny koncentruje się przede wszystkim w obrębie czterech osiedli. Osiedle Ujeścisko  to w głównej mierze zabudowa wielorodzinna. Mieści się tu wiele punktów handlowo-usługowych. Nie brakuje także terenów zielonych. Dużą popularnością wśród mieszkańców cieszą się zwłaszcza nieruchomości zlokalizowane w sąsiedztwie ulicy Przemyskiej.

  Osiedle Łostowice jest położone w pobliżu drogi ekspresowej S7, dzięki czemu posiada świetną komunikację z pozostałymi częściami Gdańska i innymi miastami Pomorza. Osiedle Zakoniczyn w znacznej części pozostaje niezabudowane, ale w każdym roku przybywa tu nowych inwestycji deweloperskich, dzięki czemu baza mieszkań stale się powiększa. Zabudowę osiedla Zabornia stanowią domy jednorodzinne i kameralne nisko kondygnacyjne bloki. Osiedle chętnie wybierane jest przez rodziny z dziećmi oraz osoby, które cenią spokój i zielone otoczenie. 

  Mieszkanie z ogródkiem i apartament z balkonem. Jakie ogłoszenia znajdziesz w ofercie?

  Mieszkania Gdańsk Ujeścisko prezentują szeroki przekrój ofert. Wśród dostępnych lokali w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice znajdują się niewielkie kawalerki, przestronne studia oraz mieszkania 2, 3, lub 4-pokojowe. W przypadku lokali znajdujących się w nowych inwestycjach standardem jest obecność ogródka lub większego balkonu. Największą popularnością wśród mieszkańców cieszą się mieszkania 2 pokojowe położne na pierwszym piętrze. Nowi mieszkańcy chętnie decydują się na lokale w niekondygnacyjnych budynkach lub wyższej zabudowie zlokalizowanej w pobliżu węzłów komunikacyjnych. Jakie nieruchomości znajdziemy jeszcze w dzielnicy Ujeścisko? Mieszkania na sprzedaż to nie jedyny rodzaj ofert. Wśród ogłoszeń znajdują się także apartamenty inwestycyjne oraz domy jednorodzinne. Większość nieruchomości tego typu koncentruje się w obrębie osiedli Zakoniczyn i Zabornia.

  Mieszkania Gdańsk Ujeścisko - nowe mieszkania i inwestycje

  Czy w dzielnicy znajdują się także mieszkania na sprzedaż? Gdańsk Łostowice stanowi miejsce licznych inwestycji deweloperskich. Większość z nich powstaje w obrębie osiedla Zakoniczyn ze względu na dużą ilość niezabudowanych gruntów. Nowe mieszkania położone są w atrakcyjnej części dzielnicy i posiadają dogodne połączenia z centrum Gdańska. Lokale kupowane z myślą o zamieszkaniu lub pod wynajem. 

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Gdańsku na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: