Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice - 79 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 348 mieszkań na sprzedaż na Ujeścisku-Łostowicach

  Rynek wtórny - 71 mieszkań na sprzedaż na Ujeścisku-Łostowicach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 58,74 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 94,07 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 1 280 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 200 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 1 410 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 75,52 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 708 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 38,69 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 124,70 mkw. Rok budowy: 1999. Cena - 1 371 700 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 42 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 595 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 56 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 559 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 93,10 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 998 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 65,50 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 740 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 72,71 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 849 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 50,32 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 650 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 56 mkw. Cena - 610 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 52 mkw. Rok budowy: 2005. Cena - 545 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 42,07 mkw. Rok budowy: 2005. Cena - 510 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 40,65 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 529 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości GENTLEMAN.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 63 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 615 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 51,63 mkw. Rok budowy: 2005. Cena - 559 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją The House Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 56 mkw. Rok budowy: 2005. Cena - 560 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 26,78 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 439 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją The House Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 61,81 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 579 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 47,84 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 542 984 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją REALTY ZONE.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 110 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 1 099 990 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Ujeścisko-Łostowice - sprawdź, jakie nieruchomości znajdziesz w ofercie!

  Gdańsk Ujeścisko-Łostowice jest jedną z 35 dzielnic Gdańska. Dzielnica jest oddalona od linii brzegowej, ale dysponuje licznymi terenami zielonymi, które sprawiają, że okolica jest spokojna i przyjazna dla mieszkańców. Stały rozwój oferty mieszkaniowej i powiększająca się infrastruktura stale przyciągają tu nowych mieszkańców. Osoby szukające mieszkania mogą także liczyć na korzystną cenę. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i jakie lokale cieszą się największą popularnością?

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Ujeścisko - Przemyska

  Tereny dzielnicy Gdańsk Ujeścisko-Łostowice należały dawniej do okalających miasto wsi, a same Łostowice stanowiły samodzielną gminę. W 1973 roku obszar został przyłączony do Gdańska, a w 2010 utworzono odrębną jednostkę administracyjną o nazwie Ujeścisko-Łostownice. Od tej pory dzielnica przeżywa duże ożywienie budowlane, stając się jednym z ulubionych adresów mieszkańców Gdańska. Gdzie można znaleźć mieszkania na sprzedaż Gdańsk Ujeścisko? Rynek wtórny koncentruje się przede wszystkim w obrębie czterech osiedli. Osiedle Ujeścisko  to w głównej mierze zabudowa wielorodzinna. Mieści się tu wiele punktów handlowo-usługowych. Nie brakuje także terenów zielonych. Dużą popularnością wśród mieszkańców cieszą się zwłaszcza nieruchomości zlokalizowane w sąsiedztwie ulicy Przemyskiej.

  Osiedle Łostowice jest położone w pobliżu drogi ekspresowej S7, dzięki czemu posiada świetną komunikację z pozostałymi częściami Gdańska i innymi miastami Pomorza. Osiedle Zakoniczyn w znacznej części pozostaje niezabudowane, ale w każdym roku przybywa tu nowych inwestycji deweloperskich, dzięki czemu baza mieszkań stale się powiększa. Zabudowę osiedla Zabornia stanowią domy jednorodzinne i kameralne nisko kondygnacyjne bloki. Osiedle chętnie wybierane jest przez rodziny z dziećmi oraz osoby, które cenią spokój i zielone otoczenie. 

  Mieszkanie z ogródkiem i apartament z balkonem. Jakie ogłoszenia znajdziesz w ofercie?

  Mieszkania Gdańsk Ujeścisko prezentują szeroki przekrój ofert. Wśród dostępnych lokali w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice znajdują się niewielkie kawalerki, przestronne studia oraz mieszkania 2, 3, lub 4-pokojowe. W przypadku lokali znajdujących się w nowych inwestycjach standardem jest obecność ogródka lub większego balkonu. Największą popularnością wśród mieszkańców cieszą się mieszkania 2 pokojowe położne na pierwszym piętrze. Nowi mieszkańcy chętnie decydują się na lokale w niekondygnacyjnych budynkach lub wyższej zabudowie zlokalizowanej w pobliżu węzłów komunikacyjnych. Jakie nieruchomości znajdziemy jeszcze w dzielnicy Ujeścisko? Mieszkania na sprzedaż to nie jedyny rodzaj ofert. Wśród ogłoszeń znajdują się także apartamenty inwestycyjne oraz domy jednorodzinne. Większość nieruchomości tego typu koncentruje się w obrębie osiedli Zakoniczyn i Zabornia.

  Mieszkania Gdańsk Ujeścisko - nowe mieszkania i inwestycje

  Czy w dzielnicy znajdują się także mieszkania na sprzedaż? Gdańsk Łostowice stanowi miejsce licznych inwestycji deweloperskich. Większość z nich powstaje w obrębie osiedla Zakoniczyn ze względu na dużą ilość niezabudowanych gruntów. Nowe mieszkania położone są w atrakcyjnej części dzielnicy i posiadają dogodne połączenia z centrum Gdańska. Lokale kupowane z myślą o zamieszkaniu lub pod wynajem. 

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Gdańsku na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: