Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, 38,58 m2, 1 piętro
Oferta sprzedaży od Magic House
Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Przemyska
699 840 zł
18 139 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 38,58 m2
Premium ujeścisko i nowe 2 pokoje
Na sprzedaż wyjątkowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku na gdańskim Ujeścisku.
Nieruchomość sprzedawana jest przez firmę, dzięki czemu kupujący nie płaci podatku PCC. Istnieje również możliwość odliczenia podatku VAT.
To atrakcyjna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Mieszkanie znajduje się na jednym z najbardziej zielonych osiedli w Gdańsku, gdzie aż 40% powierzchni inwestycji stanowią tereny zielone, ogrody deszczowe oraz strefy rekreacyjne. Lokal został zaprojektowany przez architekta wnętrz z dbałością o ergonomię, estetykę i funkcjonalność codziennego życia. Całość wykończono wysokiej jakości materiałami, a wszystkie zabudowy wykonano na wymiar przez stolarza, dzięki czemu przestrzeń jest spójna i maksymalnie wykorzystana. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.
Najważniejsze atuty
- Kupujący zwolniony z podatku PCC
- Rok budowy 2026 - mieszkanie nigdy niezamieszkane
- Wykończenie w standardzie premium z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów
- Projekt wnętrza wykonany przez architekta
- Zabudowy stolarskie wykonane na wymiar
- Wysokiej klasy sprzęt AGD w cenie mieszkania
- Cichobieżna winda i domofon z monitorem
- Wyjątkowo dobrze skomunikowana lokalizacja
- Naziemne miejsce parkingowe
- Możliwość odliczenia VAT
- Jedno z najbardziej zielonych osiedli w Gdańsku