Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdańsk Letnica, 39,73 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Partnerzy Nieruchomości

Gdańsk, Letnica, ul. Sucha

740 000

18 625 /m2

2 pokoje | blisko plaży | idealne do zamieszkania
2 pokoje | blisko plaży | idealne do zamieszkania

Główne cechy mieszkania

Cena

740 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

39,73 m2

Cena za m2

18 625 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-04-21

Opis nieruchomości o powierzchni 39,73 m2

2 pokoje | blisko plaży | idealne do zamieszkania

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Letnica - blisko morza!

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,73 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska - Letnicy. Nieruchomość mieści się na 2. piętrze nowoczesnego, 17-kondygnacyjnego budynku z 2019 roku, zrealizowanego przez cenionego dewelopera ROBYG.

Budynek i udogodnienia
Inwestycja wyróżnia się wysokim standardem części wspólnych oraz bogatą infrastrukturą dla mieszkańców. Do dyspozycji pozostają eleganckie lobby, strefa fitness, siłownia, sauna oraz przestrzeń rekreacyjna dla dzieci (Kids Play). Budynek jest monitorowany, wyposażony w cichobieżne windy, a wejście zabezpieczone videofonem. Całość utrzymana w bardzo dobrym stanie, z dbałością o estetykę i komfort mieszkańców.
Mieszkanie
Lokal został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie. Jest jasny, ciepły i ustawny, a jego rozkład zapewnia wygodę codziennego życia. W skład mieszkania wchodzą:
* przestronny salon z wyjściem na słoneczny balkon od strony patio
* w pełni wyposażona kuchnia w zabudowie (lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna),
* przytulnej jasnej sypialni z dużą szafą- w tej chwili pełniącej funkcję pokoju dziecięcego
* łazienka z wanną i WC
* przedpokój 
Wnętrze utrzymane w klasycznym, przytulnym stylu, który sprzyja codziennemu komfortowi i poczuciu domowej atmosfery. Przemyślana aranżacja oraz funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów, pozostawiając jednocześnie przestrzeń do własnej aranżacji według indywidualnych upodobań. Nowa kuchnia wraz ze sprzętem AGD.