Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Wrzeszcz, 61,77 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Pepper House

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Tadeusza Kościuszki

829 000

13 420 /m2

3 pokojowe mieszkanie w kamienicy
3 pokojowe mieszkanie w kamienicy

Główne cechy mieszkania

Cena

829 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

61,77 m2

Cena za m2

13 420 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 61,77 m2

3 pokojowe mieszkanie w kamienicy

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,77 m², położone w samym centrum Wrzeszcza. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia lub dla inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem.

Atuty nieruchomości:
- funkcjonalny układ,
- niezależna kuchnia z oknem,
- kapitalna lokalizacja,
- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKM/PKM,
- pełne zaplecze usługowo-handlowe w najbliższej okolicy,
- duża piwnica o pow. 6m2

W skład mieszkania wchodzą:
-przestronny salon
-trzy oddzielne pokoje mogące pełnić funkcję sypialni, gabinetu lub pokoju dziecięcego
-oddzielna, jasna kuchnia
-łazienka z oknem

Charakterystyka:
Wszystkie pomieszczenia posiadają duże okna, dzięki którym do wnętrza wpada duża ilość naturalnego światła, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień.
Mieszkanie oraz woda ogrzewane są 2 letnim piecem gazowym dwufunkcyjnym marki Viessmann.
W lokalu została wymieniona instalacja gazowa, hydrauliczna oraz elektryczna. Podłogi i drzwi są z oryginalnego, świetnie zachowanego drewna.

Do mieszkania przynależy duża piwnica ok 6m2 a mieszkańcy klatki posiadają możliwość korzystania z ogólnodostępnego strychu.

Czynsz administracyjny około 450zł.

Budynek:
Budynek z 1928r. został ocieplony, a dodatkowo wykonano izolację piwnicy, co pozytywnie wpływa na efektywność energetyczną nieruchomości.