Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdynia Śródmieście, 38 m2, parter

Oferta sprzedaży od Immobila Nieruchomości

Gdynia, Śródmieście, ul. 3 Maja

675 000

17 763 /m2

Centrum gdyni, 2 niezależne pokoje po remoncie!
Centrum gdyni, 2 niezależne pokoje po remoncie!

Główne cechy mieszkania

Cena

675 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

38 m2

Cena za m2

17 763 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 38 m2

Centrum gdyni, 2 niezależne pokoje po remoncie!

Na sprzedaż przytulne mieszkanie, położone w Śródmieściu Gdyni, w samym jej sercu, w odległości 15 minut spacerem do morza i plaży. Lokal znajduje się na parterze budynku z lat 80tych, z prywatnym parkingiem, z wjazdem na kod, tylko dla mieszkańców. 

Mieszkanie przeszło generalny remont. od progu urzeka świeżością i nowoczesnością. Zostało wykończone z dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i sprzętów. 

Na powierzchnię 38m2, składają się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. W  salonie wydzielono strefę dzienną i jadalnianą.  W przedpokoju znalazły się dwie praktyczne szafy. Ustawna sypialnia pomieści dodatkową zabudowę, W łazience znajduje się prysznic typu walk in, zabudowa  także miejsce zarówno na pralkę, jak i suszarkę. 

Podczas remontu wymienione zostało niemalże wszystko, instalacja elektryczna, hydrauliczna, grzejniki, parapety, podłogi. Wszystkie zabudowy zostały wykonane przez stolarza. Posiadają systemy tip-on i bloom, bazują na płytach marki Egger. W całym mieszkaniu zastosowano drzwi ukryte, drzwi zewnętrzne na zamówienie.

Do lokalu przynależy  piwnica, o pow. 3m2. Wśród  atutów znajdują się niewielkie koszty utrzymania lokalu, tj. latem ok 350 zł, zimą ok 500zł. 

Mieszkanie to stanowi nie tylko doskonałe miejsce do życia, ale będzie świętną propozycją pod wynajem długoterminowy, krótkoterminowy, czy hybrydowy! Zapraszam do obejrzenia.