Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdynia Orłowo, 86,55 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Gdynia, Orłowo, ul. Cyprysowa

1 900 000

21 952 /m2

Wyjątkowy apartament -orłowo unique
Wyjątkowy apartament -orłowo unique

Główne cechy mieszkania

Cena

1 900 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

86,55 m2

Cena za m2

21 952 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 86,55 m2

Wyjątkowy apartament -orłowo unique

Lokalizacja

Orłowo Unique to kompleks trzech trzykondygnacyjnych budynków, w tym jeden biurowo-usługowy, stanowiący jednocześnie bufor od al. Zwycięstwa.
W pozostałych dwóch znajdą się apartamenty o powierzchniach od 50 do 170 m kw.
Budynki zaprojektowane zostały w stylistyce industrialnej, wrażenie mają tu robić okna w narożnikach budynków pozbawione jakichkolwiek podziałów - wnętrza są dzięki temu niebanalne i doskonale doświetlone.
Obiekty mieszkalne otwierają się maksymalnie na ogrodową, południową część działki dużymi przeszkleniami i tarasami ujętymi w stalowe ramy.
Wszystkie lokale mają ponadstandardową wysokość trzech metrów.
Projekt jest autorstwa gdyńskiej pracowni Arch Deco.
Ulica Cyprysowa w Gdyni znajduje się w prestiżowej, nadmorskiej dzielnicy Orłowo.
Jest to południowa część miasta, słynąca z domów jednorodzinnych, bliskości morza oraz sąsiedztwa z Sopotem.

Opis Apartamentu:

Trzypokojowe, bardzo słoneczne, narożne mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z dwoma balkonami o powierzchni 86,55 m2 .
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze (klatka schodowa posiada windę).
W budynku znajduje się 6 mieszkań.
Na drugim piętrze są tylko dwa mieszkania.

Funkcjonalny rozkład mieszkania.

Dzięki korytarzowi, wejście do mieszkania nie prowadzi bezpośrednio do pokoju.
Salon z aneksem kuchennym wyposażony w wysokiej jakości sprzęty AGD z wyjściem na taras.
Garderoba.