Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdynia Działki Leśne, 93,80 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Pepper House

Gdynia, Działki Leśne, ul. Słupecka

1 699 000

18 113 /m2

3 pokoje, działki leśne, garaż przy budynku
3 pokoje, działki leśne, garaż przy budynku

Główne cechy mieszkania

Cena

1 699 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

93,80 m2

Cena za m2

18 113 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 93,80 m2

3 pokoje, działki leśne, garaż przy budynku

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej z lat 30.
Nieruchomość znajduje się w prestiżowej i bardzo cenionej dzielnicy Działki Leśne, łączącej bliskość centrum miasta z kameralnym, zielonym otoczeniem.

Budynek, w którym mieści się mieszkanie, to historyczna kamienica czynszowa Bronisławy i Antoniego Konopków z lat 1937-1938, będąca częścią gdyńskiego modernizmu i wpisana do rejestru zabytków od 2009r.. Dzięki swojej architekturze oraz lokalizacji stanowi doskonałą propozycję dla osób ceniących klasyczną elegancję z nutą historii.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 4 m²

Mieszkanie przeszło generalny remont w 2000 roku, obejmujący:
- wymianę instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych
- nowe wylewki
- wymianę okien
- wykonanie stałych zabudów

Dzięki przeprowadzonym pracom lokal jest zadbany, solidny konstrukcyjnie i gotowy do zamieszkania lub dalszej aranżacji według własnej koncepcji.

Dodatkowy atut - garaż

Istnieje możliwość dokupienia garażu zlokalizowanego przy budynku w cenie 200 000 zł.
To niezwykle cenna opcja w tej części miasta - zapewniająca komfort parkowania oraz dodatkową wartość inwestycyjną nieruchomości.

Lokalizacja

Ul. Słupecka to spokojna, kameralna ulica w bezpośrednim sąsiedztwie centrum. W zasięgu kilku minut znajdują się: