Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Inowrocław, 57 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Biała Posesja Nieruchomości

Inowrocław

265 000

4 649 /m2

M5 osiedle toruńskie, chociszewskiego
M5 osiedle toruńskie, chociszewskiego

Główne cechy mieszkania

Cena

265 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

57 m2

Cena za m2

4 649 zł

Piętro

4

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 57 m2

M5 osiedle toruńskie, chociszewskiego

Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław, Osiedle Toruńskie - 4 pokoje,

ul. Chociszewskiego

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być idealnym wyborem dla rodziny, osób potrzebujących większej przestrzeni lub inwestorów szukających nieruchomości w Inowrocławiu..

Biała Posesja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Chociszewskiego na Osiedlu Toruńskim w Inowrocławiu. Lokal znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze zadbanego bloku i wyróżnia się rozkładowym oraz bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Najważniejsze informacje o mieszkaniu

Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 57,86 m². Do lokalu przynależy również piwnica, która zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania.

Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i daje przyszłemu nabywcy możliwość wygodnej, własnej aranżacji wnętrza zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Układ pomieszczeń

4 pokoje, w tym jeden z wejściem z salonu,

oddzielna kuchnia,

łazienka,

osobne WC,

przedpokój,

balkon,

piwnica.

Atuty nieruchomości

Dużym atutem mieszkania jest jego położenie na ostatnim piętrze, co zapewnia większą prywatność i brak sąsiadów nad lokalem. Rozkładowy układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie jest wygodne zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i dla osób szukających lokalu pod inwestycję.